Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata egy bizonyos "Lives" nevű italról? Link: lent

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 10. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nővérem megvette, de ő még 14000 forintért mert régebben nem volt leárazva. Úgy használta ahogy le volt írva. Hízott 6 kilót..:) Semmit nem ér, nagy átverés. Ugyanis ahhoz, hogy fogyj, figyelned kell a megfelelő étkezésre, és rendszeresen sportolni kell. Most hogy 2 hónapja nem él ezzel a hülyeséggel a nővérem, hanem a kalóriát számolja, mellette edzőterembe jár, fogyott 9 kilót...
2016. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jajj...

Elég renézni a weboldalára... szörnyű ez a sok kamu marketing. Na meg a weboldal URL-je is elég gáz.

2016. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, azért nem gondoltam semmi jóra...

Csak az egyik oldalon csak pozitív dolgokat olvastam róla ami miatt gyanús lett az egész. Csak kíváncsiságból kérdeztem meg, hogy van-e valakinek tapasztalata. :)

Köszönöm a válaszokat.

2016. júl. 11. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!