Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nincs esélyem így a gyomkrszűk...

Nincs esélyem így a gyomkrszűkíző műtétre?

Figyelt kérdés
Az én bajom ott kezdődött el, hogy terhes lettem az első gyermekemmel. 60 kiló voltam mikor teherbe estem. Azelőtt nem voltam sosem duci. Szülni már 92 kilóval mentem, ami persze rajtam is maradt szülés után. A kisebbik fiam 2012 ben született. Persze amit vele felszedem szintén rajtam maradt. Jelenleg 107 kg vagyok, és 172cm. Mostanában nagyon foglalkoztat a gyomorgyűrű gondolata. De azt olvasom, hogy 40es BMI feltétele a műtétnek. Nekem "csak" 36os a BMI indexem. Sok mindent kipróbáltam már. Kisebb nagyobb sikerrel fogytam is. Aztán vissza mindet. Szerintetek van esélyem így a gyomorszűkítésre?
2016. júl. 19. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sok mindent kipróbáltál már,akkor nézd meg ezt,mielőtt felvágatod magad:


[link]

2016. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod, hogy gondolsz egyet, és feliratkozol gyomorszűkítésre? Orvos véleményét kell kikérned.

Valószínűleg neked kevésbé drasztikus megoldás is elég lesz.

2016. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, de nem igazán a kérdésemre válaszoltatok.
2016. júl. 19. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésemre válaszoltunk, mivel nem vagyunk szakorvosok, akik interneten keresztül tudnának megvizsgálni.
2016. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges a gyomorszűkítès addig, amíg a rendes módszereket nem próbàltad. Pl. Rendesen összeàllított és maximàlisan betartott étrend ès legalàbb heti 3-4 alkalommal 1-1 óra mozgàs. Mivel eddig nem voltàl kövèr, csak a terhesség után, ergó alkatilag nem vagy hízékony, csak bekavartak a hormonok. Ez esetben az àltalam említett diéta+mozgàs a megoldàs. A gyerekekkel pedig ne takarózzál hogy miattuk nem tudsz fogyni meg diétázni. Én 40 kg-t fogytam 1.5 èv alatt, felesègem 34-et terhessèg utàn. Nem kell mindjàrt műtètre adnod a fejed.
2016. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te csak egy kövér ember vagy, aki nem képes megfelelően mozogni, étkezni. Mint írtad, tudtál fogyni, az egy más kérdés, hogy utána többet ettél, mint amennyit kellett volna. Napi 500 kalória deficitet kéne elérned ahhoz, hogy normális ütemben leadj 40kg-t. Hajrá
2016. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!