Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Egészségtelen ha 1 hónapban...

Egészségtelen ha 1 hónapban 10kg-t leadok?

Figyelt kérdés

Minden nap min. 2L víz, és minden 3 nap "koplalok" és 3L vizet iszok. Meg persze edzek is (ugrókötél,biciklizés).

Ugye 1 nap koplalás az nem számít egy egészséges embernek.

Emellett no cukor,egészségtelen ételek,italok.


2016. júl. 21. 10:09
 1/7 anonim válasza:

Egészségtelen,de nagyon.

Én 6 kg minuszra számoltam 2,5 honapot.

2016. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egészségtelen.

1 nap koplalás is számít.

Én műtét miatt nem ehettem 2 napig. De!!! Kaptam infúziót, abban voltak tápanyagok és cukor, hogy azért normálisan működjön a szervezetem. Így is nagyon gyenge lettem.

Akkor képzeld el, hogy te mit okozol a szervezetednek azzal, hogy csak iszol, nem eszel, csak úgy, mert te ezt találtad ki, orvosi felügyelet nélkül.

Arról nem is beszélve, hogy ha fogysz is, akkor is csak összefonnyadsz. Szebb nem leszel.

Egyél normálisan, sportolj, és akkor úgy lehet szép alakod, hogy közben még szenvedned sem kell, csak betartani néhány szabályt.

Sose értettem, hogy miért koplal valaki, az ezerszer nehezebb, mint normálisan fogyni. Ha koplalni tudsz, akkor miért nincs erőd a normális diétához???

2016. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Intenzív síeléssel (...nem síelgetéssel ahogy néhányan csinálják) és koplalás nélkül (rántott husi krumplival meg minden amit elémtoltak a hüttében)forró csokival két hét alatt simán ment a -12 kiló...

A sportolás, mozgás intenzitásán van a nagy hangsúly, de ezt nem bírja mindenki. Én meg élveztem minden percét.

2016. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második, van, akinek sokkal könnyebb pár hétig koplalni, még ha utána vigyáznia is kell kicsit, hogy ne hízza vissza.

S pár nap koplalás nem vészes, sokan nem esznek napokig s nem gyengülnek le, persze ez változó. De pár nap böjttől semmi baja nem lesz egy egészséges szervezetnek. No persze, fogyásként alkalmazni általában elég nagy butaság, a kérdezőnél pedig nem is olyan alkalmi.

1 nap nem számítana, de minden 3. nap már más lehet, habár nem tudom, ilyenkor mit csinál egy normális szervezet.


10 kiló nem megy le koplalással, csak extrém edzéssel, amit kevesen bírnak kevés evés mellett s akkor is több kiló izom lesz ebben...

2016. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: tényleg nem értem, mitől könnyebb :)

Aki meghízott, azért mert nem tudott normálisan enni, sokat evett.

Akkor kevesebbet enni egyszerűbb, mint semmit. Na mindegy. A lényeg, hogy egészségtelen.

Arról nem is beszélve, hogy majd így alakul ki a jojó effektus. Aztán már tényleg nem ehet nagyon semmit, akkor sem, ha csak súlyt akar tartani, fogyni meg már szinte lehetetlenség lesz.

2016. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :D
2016. júl. 21. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ: ha 90 kiló vagy, akkor egy hónap alatt simán lemehet ennyi, csak a salakanyagok valamint a felgyülemlett víz távozásával. Ha 60 kiló vagy, akkor nem kéne, mert belezavarodsz. Meg nem is fog menni, ha edzel közben.
2016. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!