Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kipróbálta már valaki a...

Kipróbálta már valaki a legújabb Angellica +4 nevű fogyasztó táplálék kiegészítő tablettát? Ha igen, kérem írja le a tapasztalatait, az akár pozitív vagy negatív.

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 01:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem probaltam se ezt sem a hozzá hasonló társait,mert felesleges es nincs ertelme a fogyasnak csak ugy van ertelme ha azt te ered el,mindenfele fogyast elosegito bogyo vagy por nelkul...azt meg ne gondolja mar senki hogy majd ugy eszik mint ugy mindig csak majd a vegen beszedi a csodaszert es tadamm fogy. Hat nem,de ha megis...akkor ugy gondoltad h egesz eletedbe ezt fogyasztod?? Hisz ha abbahagyod a kg ok visszajonnek mert ezzel fogytal le es a szervezet ehhez alt hozza.

fogj le azzal a modszerrel amit egesz eletedbe fogsz tudni tartani ez a titka az egesznek

2016. júl. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állítólag ha végbélkúpként használja az ember, akkor működik.
2016. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Naponta szedtem es 270 kgrol lementem 145re, pedig mellette töltött káposztát, abarolt szalonnát es lángolt kolbászt ettem. Ez egy csodaszer! (Irónia)
2016. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én most a dr chen cla+kaktusz kapszulat vettem..éhes nem vagyok egyatalan, igaz ket napja szedem csak.úgy ajanlottak fogyis csoportban.
2016. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én 3 hete szedem és eddig nagyon elégedett vagyok vele. Csökkenti az étvágyamat, úgyhogy nincs a fogyókúra alatt szokásos farkaséhségem. Igyekszem mozogni is hetente többször, eddig 2 kg ment le.

A barátnőmmel egyszerre kezdtük el szedni, neki is bejön eddig!

2016. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönök minden választ, elgondolkodtatott s így sikerült döntenem! A tabletta árát inkább másra költöm, a fogyózást pedig először a fejemben döntöm el és hatalmas nagy akaraterővel "feltöltve" próbálok megszabadulni az általam hitt felesleges 5 kg-tól.

Más fogyni vágyó lányokat, hölgyeket és nőket is erre a döntésre szeretnék biztatni! Sikeres fogyást kívánok Mindenkinek!

2016. aug. 15. 22:58
 7/8 anonim válasza:
Üdvözlöm,mikor valaki a média szenny es a 98%hulye ember tanácsait képes felrerakni, es ésszerűen gondolkodni. Hajra,ne add fel,nem nagy dolog 5 kiló felesleg, menni fog!
2016. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ennek a terméknek a fő összetevője az angyalgyökér, ami köztudottan étvágyserkentő.Így nem értem mit keres egy fogyókúrás szerben. A többi összetevője pedig hatást gyakorol az inzulin és pajzsmirigy működésre.Hosszútávon elég veszélyes az egészségre. Bár az árából ítélve nem biztos, hogy sokan hosszú ideig szedik, ezért nem tiltották még be a szert. Aki fogyni akar,egyen keveset, számolja a kalóriákat és mozogjon kicsit többet. Ha úgy érzi, hogy lassul az anyagcsere, igyon zöld teát. Ez saját tapasztalat. 30 kilót fogytam így minden féle csodaszer nélkül és nem költöttem edzőteremre sem. Ha van cél, ki kell tartani és csinálni. Nem pedig dobálni befelé a drága kapszulás mérget és majszolni mellette a kolbászt kenyérrel. Aztán sírni a mérlegen és hónap végén a pénztárcába kukkantva...
2017. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!