Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az almaecettel? Okozhat gyomor bantalmat? Van egy kis problemam lehet ez okozza?

Figyelt kérdés
2 hete folyamatosan iszok ehgyomorra minden reggel es este almaecetes vizet. 1,5dl poharba 3evokanal almaecet(lidlos). Az utobbi idoben eszrevettem faj a gyomrom iso kent beszur, a jobb oldali bordam alatt szinten beszur. A vakbel kornyeken es a koldokomtol balra szinten igen eros szurasokat erzek.( mintha kest szurnanak oda) neha ram jon a hasmenes es nagyon sokaig van h nem is tudom a nagy dolgot elintezni, felpuffadok es csuklani is szoktam. Meg allandoan 'bugyog a hasam' es hangos is. Lehet az oka az almaecet, vagy a rossz arany? Elotte nem igen volt ilyen problemam csak a puffadas ha pisilnem kellett
2016. júl. 29. 01:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.Az almaecet miatt van.

Inkább egyél mustármagot.

2016. júl. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De minek iszod? Ez óriási tévhit és parasztvakítás, hogy lehet tőle fogyni. Inkább jól szétmarja a gyomornyálkahártyát. A mustármagot is max. kúraszerúen két hétig lehet alkalmazni (doki mondta).

A diéta meg a sport fogyaszt, ill. a kalóriadeficit.

2016. júl. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
-az almaecettől te sem fogsz lefogyni,de ha keveset eszel akkor attól igen...
2016. júl. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az almaecet tele van nagyon hasznos enzimekkel... Viszont erőteljesen savasít... Éh gyomorra inni totális hülyeség, így kell gyomorfekéjt kapni... Rengeteg rostot fogyassz mellé, és soha ne idd éhgyomorra...

Fogyni meg tényleg nem ettől fogsz.

2016. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Helyesen etkezek mellette es edzek is. Csak nagyon sok hwlyen lattam h ez meg megdobja a fogyast. Ahh hihetetlen hogy ilyen bajt tud csinalni az almaecet.
2016. júl. 29. 10:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Evés előtt vagy közben érdemes fogyasztani, nyilván megvan az oka. Segít az emésztésben, nem pedig "zsírégető".

Azért én megnézném azt is, mi van abban az ecetben, mert ha színezékes-tartósítószeres cucc, akkor használd inkább takarításra.

2016. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pont olyan. Tartositoszer es szinezek talalt. Akkor eves utan es kozben:D
2016. júl. 29. 17:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél bioboltban tiszta almaecetet, és elég 1 kiskanál kevés vízben minden étkezéshez. Üres gyomorra felejtős.
2016. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) valtok ra akkor:)
2016. júl. 30. 02:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Ember... ECET! SAV! de igyad bátran ha akarod, aztán mehet a tábla csoki, abiztos fogyni fogsz, aztán mehetsz a belgyógyászatra.. zöldség, natúr hús, kis rizs, sok mozgás, itt a recept.
2016. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!