Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 20 kilót lefogytam, de még...

20 kilót lefogytam, de még mindig legalább enyni hátra van (88kg vagyok), viszont egy ideje stagnálok, érdemes valami fogyasztószert szednem, hogy újra beinduljon a fogyas? És ha igen mit ajánlotok? Esetleg bevált szerek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem, mert nem léteznek fogyasztószerek.

Változtass az étrendeden, ha a kalóriamennyiséget máshogyan nem tudod csökkenteni vagy a mozgást növelni...

2016. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szóval se a fehérje por, se az l-carnitine vagy hasonló nem segítene?
2016. aug. 10. 12:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fehérje por nem fogyasztószer, hanem gyors fehérjepótló.

L-caritine-nek nincs bizonyított fogyasztó hatása, akik szerint használ, azoknál is kicsi volt a változás, természetesen rendszeres mozgás és diéta mellett.

2016. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

A fehérje annyit segíthet, hogy a legjobban laktató makrotápanyag s amúgyis kell belőle egy csomó naponta... De a por forma nem segít pluszban, max. azoknak, akiknek pl. túl zsíros a fehérjeforrásuk (az enyém zsíros, de valami alap kalóriabevitel úgyis kell).


Jó étrend kell neked, megfelelő deficittel. Nincs csodaszer.

2016. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mit mozogtál eddig? Az szokott ilyenkor segíteni ha más sportot kezdesz el (az eddigihez lehet hozzászokott a szervezeted és már nem kell hozzá annyi energia mint az elején) vagy újra számold ki a kalóriaigényedet, a mostani súlyoddal és magasságoddal és ez alapján haladj tovább.
2016. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
norbi tornáztam, és szobabicikliztem heti 3-4x 1órát, kalóriát pedig eddig nem számoltam
2016. aug. 10. 17:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje, számold ki hogy mennyi a szükségleted hogy fogyni tudj és ezentúl étkezz úgy, hogy meglegyen a deficit, mert anélkül nem lehet fogyni.
2016. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kaloriabazis.hu-n jól ki lehet számolni? :)
2016. aug. 10. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is azt használtam végig fogyás alatt és hitelesnek tűnik
2016. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2016. aug. 10. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!