Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki Mennyit fogyott a 2hetes t...

Ki Mennyit fogyott a 2hetes t dietaval?

Figyelt kérdés
mi a velemnyetek a t dietarol? Lehet birni h csak ket hetig ezt isszatok?

2016. aug. 15. 16:30
 1/8 anonim válasza:
Szia szerintem tudsz fogyni de utána visszaszeded mert 2 hétig semmi aztán eszel mint a gép.Kilehet bírni és ha sportolsz 3 kg biztos lemegy!
2016. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes dieta xd
2016. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nőknél 2 hét alatt 0,6-1 kg fogyás a normális (már ha tényleg zsírból fogysz és minimális az izomveszteség... ha ennél több megy le, az már izom, víz, glikogén, de főként izom..)
2016. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 hét alatt 2 kiló zsírból fogyás normális mennyiségű étellel is megoldható (bár pici feleslegnél már lehet, hogy nehezen, a csuda tudja, hogy mennyi zsírbontást tud összehozni a test. kalóriadeficit összehozható elég sok is, az nem korlát), minek ilyen fura módszer? Persze kinek mi jön be.


De az nagyon emberfüggő, hogy lehet-e bírni. Én egy napig sem bírnám (igaz, nem is akarnám bírni, de tényleg rossz nekem, ha a saját életmódomtól nagyon eltérek), de van, aki a szinte totális koplalást is "bírja" évekig. Az önszuggesztió csodákra képes.

Szerintem a megfelelő étrend a kulcs (amit később is tart az ember, csak lazít rajta, emeli a kalóriát), ami kinek mi. Nálam az ivás soha nem pótolhatja az evést, pedig remek italaim vannak. De az más.

2016. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Nekem 1 hónap alatt nem látszott semmi. Utána meg egy hónap és 15% lement. De mozogtam is.
2016. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Két hetes diéta? Az meg mi a sz@r?
2016. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A T. diéta egy fehérjealapú diéta, bár meg kell jegyeznem, hogy a piacon vannak jobb fajta fehérjealapú, étkezést helyettesítő turmixporok is, de kétség kívül lehet hatásos, saját környezetemben tapasztaltam. Nálunk a párom próbálta ki, először a két hetes, aztán az egy hónapos programot, és mivel bőven volt súlyfelesleg rajta, ezért nagyon szépen fogyott tőle. Figyel az étkezéseire és jól tartja a súlyát. Egy közelebbi ismerős hölgynél szintén jó eredményt hozott, de két családtagomnál konkrétan semmit. Az egyikük csak vacsit vált ki vele, egy másikuk elkezdte a két hetes programot, de abba hagyta. Egyébként igen, ki lehet bírni, hogy csak ezt iszod, láttam.

Személyes véleményem az, hogy hatásos lehet, hogyha komolyan veszed, és betartod. Izmot nem fogsz magadra szedni tőle, ahhoz mozgás kell, de a fogyást be tudja indítani.

2016. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha 5db ilyet egymás után megcisnálsz és utána óvatosan eszel az mibztos hatásos. Hány ÉV alatt szedted fel a felesleged? AZ nem fog 2 hét alatt lemenni. Ha meg csak annyi van rajtad amennyi 2 hét alatt lemenne, akkor msot is jó...
2016. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!