Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik tablettát ajánlanátok,...

Melyik tablettát ajánlanátok, amivel "lehet fogyni"/segíti a fogyást?

Figyelt kérdés
Nézegettem pl. a biotechUSA-ban is, de nem tudom, hogy melyik lenne a megfelelő. Előre leszögezném, hogy nem azt várom el, hogy szedem a tablettát, közben nem csinálok semmit, és fogyok. Járok rendszeresen futni, itthon szoktam tornázni, de nem megy a fogyás. Melyiket "csodaszert" ajánlanátok?

2016. aug. 16. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Te komolyan azt hiszed van csodaszer? Már régóta tudjuk hogy ilyen nincs, nem is lesz.. Többet kell mozogni, kevesebb kalóriával.
2016. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amíg nincs étrended nem is fog menni a fogyás.
2016. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Cián.
2016. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, sajnos a fogyasztószerek piaca erősen hype jellegű. A lényeg az lenne, hogy néhány vegyület - például a zöld teában található egy-két antioxidáns - meggyorsítják a sejt anyagcserét sport közben, HA az már magától felgyorsult.


Ehhez első sorban egy rendes edzésterv kell, és egy megfelelő étrend. Az edzéstervhez pedig vagy valamely tapasztalatból bevált hagyományos edzés iskola ismerete, vagy valamely újszerűbb, tudományosan megalapozott iskola követése szükséges. A lényeg, hogy mindenképp szaktudáshoz kötött. Egy személyi edző két-három alkalommal kikupál, hogy mit kell tenned, hogy elérd a célod. Vagy utána nézhetsz Shaun-T Focus T25 nevű edzésének, amihez étrend tanácsokat is találhatsz. A T25 nekem szinte nevetségesen hatékony volt, három hét alatt fogytam ki a frissen vásárolt farmereimből.


Ha ezek után is szükséged van fogyasztó szerre, akkor ajánlom figyelmedbe a napi ötven-száz gramm mandula és/vagy a jó minőségű (és az Isten szerelmére HELYESEN LEFŐZÖTT) zöld tea hatását. Előbbi a koleszterol felszívódását gátolja erősen, és a rosttartalmával rövidíti a táplálék transzferidejét (szintén kevesebb felszívódás), utóbbi a már említett sejtanyagcsere serkentő hatásával. Mindkettőnek kizárólag mozgás mellett van értelme.

2016. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tablettát felejtsd el. Lefogyni mozgással és diétával lehet, ez a varázsformula. Tényleg azt hiszed, hogy beszedsz valamit, és magától lemászik a zsír rólad?

A kamu fogyasztószeres csalók pont az ilyenekből élnek meg. Jobb esetben placebót veszel, rosszabb esetben tönkreteszed a szervezetedet.

Aki meg hashajtózik, az szimplán bugyuta.


Ha létezne csodatabletta, az összes zsírleszívó meg fogyókúra-tanácsadó koldusbotra jutna. Tehát nincs.

2016. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
első és legfontosabb egy jól megválasztott étrend. ha az étrended rossz, edzhetsz akármennyit, eredményed kevés lesz. az otthoni tornázás meg legtöbbször csak lötyögés, érdemi hatása nincs. zsírégetéshez ugyanis aerob pulzus tartományban végzett monoton, legalább 40 perc-1 óra edzés kell.
2016. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő diétával, mozgással lehet fogyni, akár szedsz valamit, akár nem. A legjobb dolgok is nüansznyi anyagcseregyorsítást adhatnak csak. Ami mellett hatnak, az hat ezek nélkül is.
2016. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Több saját gyártásu csodaszerem közül választhatsz: 1: Bélfertözés (csak a hosszu hatásu a jo amelyikkel legalább fél évig nem tudsz emészteni.) 2: Máj-vese lerobbantok 3: Különféle intenziv rákkeltök (lehetöleg a gyomor-bél traktust megcélozva. De ha mégsem ott hat akkor csak fél évvel késöbb jön a nagy fogyás.) 4: (Nem igazán ajánlott: Önuralom és tudatos életmod kapszula.)
2016. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kapszula alapú anyagcsere gyorsítók közül nem tudom melyik működik, de a fehérje porok közül a szója alapúak amik képesek anyagcsere gyorsítására. Ha ilyesmi turmix-szal váltanál ki étkezést ezt ajánlom, azt hiszem a Biotech-nek viszont nincs csak szója, csak kevert fehérjéi.


A zsírégető típusúak pedig csak edzéshez működnek állítólag, azokat sem ismerem.

2016. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula. Benne van minden ami a szakszerű diétához kell.
2016. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!