Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használja-e közületek valaki...

Használja-e közületek valaki a regenort?

Figyelt kérdés
Amennyiben van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatba, varom szeretettel! Meg arra lennek kíváncsi, hogy akik használjak, milyen tüneteket vettek eszre 2-3 nap után?
2016. aug. 16. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Ismerősöm használja. Eddig is fogyatékos volt és most se lett okosabb.
2016. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
88%
Anyukám használt, rengeteget fogyott vele. Azon kívül hogy szorulása volt semmi gondja nem volt.
2016. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A degeneralt valaszokra nem vagyok kivancsi. Nezz utanna, inkabb. Olyan valaszok erdekelnek, akik hasznaltak, hasznaljak.
2016. aug. 16. 20:34
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Édesanyám és a nevelőapám fogyott tőle. 20 és 15 kilogrammot.
2016. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Képzeld tudom mi ez a sz@r okoshülye! Egy nagy átb@.szás. Nem attól a fostól fogy le a nyomorék, aki megveszi, hanem hogy bizonyos ételek tilt,amitől egyesek (de nem mindenki) kalóriadeficitbe kerülnek.

Itt egy kis infó méregtelenítésről felhomályosításképpen :


[link]

2016. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Huuu, milyen okosok lettünk hirtelen. Nem is mondta senki, hogy attól fogysz. Nem is ez volt a kérdés. Amennyiben utánna nézel, láthatod, hogy van olyan akinek működik, nah, én épp ezek véleményére, tapasztalatára vagyok kíváncsi. A többi hozzászólást köszönöm szépen! Az érdekelne még, hogy 2-3nap után volt valami mellékhatás? Vagy valami más érzés?
2016. aug. 17. 07:02
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy van. A maradék eszed is elmegy.
2016. aug. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ok. Kössz a kommentet. Igazán hasznos volt.
2016. aug. 17. 08:24
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Az első héten hasmenésed lesz. Ennyi.
2016. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A férjem kb. két hete használja, a diétát nem teljesen tartja be mellette, de nem eszik sokat. Mennek le róla a kilók (a hasán eléggé látszik is), és semmilyen mellékhatásról, szokatlan tünetről nem számolt be eddig.
2016. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!