Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Azt igaz hogy a cigarettától...

Bernáth Lunacska kérdése:

Azt igaz hogy a cigarettától lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Igen, mivel rengeteg káros anyagot tartalmaz, amelyek bekerülnek a szervezetedbe, főleg a tüdődbe, de még a gyomrodba is, azután a véráramba, a szervezetednek pedig plusz munkát adsz, hogy megtisztítsa önmagát és regenerálódjon, ami plusz kalóriába kerül. kb 500-al többet égetsz el, naponta.
2016. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ mennyit eszel belőle.
2016. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Hát én még nem láttam kövér tüdőrákost...


Egyébként rengeteg a kövér a dohányosok között.

2016. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 donmogyoróscsirke ***** válasza:
69%
ha csak cigizel és nem eszel semmit.. Nos igen.. akkor véglet el lehet fogyni.. Te sem gondoltad ezt komolyan, ugye?
2016. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

#1 válaszadónak tulajdonképpen igaza van, mert a dohányfüst károsító hatása miatt a regenerálódáshoz több energia kell, mint egy nemdohányzónál. Az ellenvéleményt kifejtők elsősorban a dohányfüst anyagainak (pl. a nikotinnak) a paradox hatását mutatja, azaz pl. azt, hogy fokozza a gyomor ereinek tágulatát és a savelválasztást. A függőségnek meg az a jellegzetessége, hogy még amúgy a normális éhségérzetet is elnyomja a dohányzás hatására keletkező, örömérzést adó opiátok.

Nem ajánlható egyébként, mint fogyókúrás szer. Megjegyzem orvosi ellenőrzés mellett bélférgekkel is lehet fogyni. Tagadhatatlan, hogy ezek mind kisebb erőbedobással hoznak eredményt, mintha valaki sportolna, mozogna többet.

2016. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én biztos tudnék, mert nem azért eszem, mert éhes vagyok, hanem mert ez az "orális fixációm". Ha cigiznék, biztos láncdohányos lennék, nem tudnék ennyit enni.
2016. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!