Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A lenmagőrlemény tényleg...

A lenmagőrlemény tényleg fogyaszt? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy :D A kalóriadeficit fogyaszt. Persze a legmag segíthet, rostos, egész laktató (bár ez emberfüggő) meg minden. Én sült zöldségre szoktam szórni, sokkal ételebb úgy a cucc. De nem attól fogyok, hogy ilyesmit eszem, hanem hogy jó étrenden képes vagyok kalóriadeficitben enni...
2016. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy fogyaszt. Mint a citromos víz,meg az almaecet...
2016. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én lenmagolajat fogyasztók. Nem vagyok testépítő, csak sportolók ezt azt de a test építőknél már ismert több évtizede, a zsírégető hatása miatt. Este szoktam enni egy evőkanállal, azért este mert volt hogy meghajtót már és nem érdemes munkába indulni utána. Persze ez emberfüggő. Önmagában semmit nem fogyaszt ahhoz tenni is kell mint mindennél, de nagyon hasznos és nem is drága. Solios 400Ft/2dl. Valamikor edzés után iszom belekeverve a fehérjeturmixba. A lényeg hogy nagyon egészséges, nem drága, de a fogyáshoz úgy is kell mellé főzni és mozogni vagyis kell egy kis életmód váltás. Bocsánat ha hosszúra sikerült.


m.builder.hu/a-lenmag-olaj-a830

2016. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Annyit pontosítok még hogy nem csak zsírégető hatása miatt jó edzés után, hanem azért is meg gyulladáscsökkentő hatása is van.
2016. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yoisten válasza:
Persze hogy fogyaszt, főleg ha mozogsz mellette és nem zabálsz össze minden gyorsan felszívódó műkaját. Sőt ha ezeket eszed a lenmagot el is hagyhatod! :)
2016. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!