Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek is szükséges?

Szerintetek is szükséges?

Figyelt kérdés
172 cm, 60 kg vagyok! Egy éve 55 kg voltam de stressz zabáló vagyok és felszaladt egy 5-ös. a párom kb 3 hónapja elkezdte mondogatni, hogy le kéne adni azt a pluszt. Elkezdtem futni heti 3-szor (több nem fér bele sajnos, munka suli...) de semmi nem változott. (engem nem is igazán zavart eddig, mert szerencsére arányosan híztam) Viszont 2 napja felvetette, hogy mivel a futással nem mentem semmire valami fugyitablettát kéne szednem. (hát az önbizalmamnak itt reszeltek :( )
2016. szept. 14. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
172/60- nal biztos nem vagy kövèr. A pàrod talàn tökèletes?
2016. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amíg nincs rendben a kajázásod, addig nem fogsz fogyni.
2016. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez ám a szerelem. Képes lenne fogyitablettával mérgezni?
2016. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nah, én úgy kivágnám a srácot, mint macskát eü sétára!

Ha a testzsírszázalékod rendben van, akkor ehhez a magassághoz az ideális súly kb. 65 kg. Az ideális tartomány 59-71-ig. A még éppen egészséges 53-78 közt.


Pont jó vagy!

2016. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést! Utána olvastam kicsit jobban ezeknek a tablettáknak, és biztos nem veszem be. 8 éve vagyunk együtt soha nem bántott/meg semmivel eddig, de ez fájt nagyon, és nem voltam benne egészen biztos, hogy nekem van igazam...
2016. szept. 14. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Részvétem a fickó miatt... Ráadásul maximum egy pici felesleged van (s kevés izmod), pláne arányosan, nem hiszem, hogy rosszul néznél ki. Emiatt beszólni, ráadásul tablettákat emlegetni? Fogyasztószerek nem is léteznek...

Kiosztanám a srácot, az biztos.


A futás még nem fogyaszt, kalóriadeficitben kell enned.

2016. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Huuh, ezt a párkapcsolatot azért átgondolnám a helyedben.
2016. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is elgondolkodnék, mennyi időre és milyen komolyan tervezek ezzel a sráccal. Oké, hogy eddig nem bántott meg, de az idő megy, és az ember teste változik, ez elkerülhetetlen. Mit fog mondani, amikor majd babát vársz? Vagy amikor esetleg lesz valami betegséged? Majd egy műtéti heg vagy egy stria miatt is cikizni fog?
2016. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem dobni akar és keresi benned a kifogást. Kíváncsi lennék, ő melyik alsóneműmárka reklámarca.
2016. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy szántatok rám időt és válaszoltatok! Hát igen most át kell gondolnom a dolgokat, még jó hogy egész héten egyedül leszek itthon. :( Tudom, hogy az sem normális, hogy nekiesek a hűtőnek, ha gondom van! (Most is répát rágcsálok, hogy ne essek neki mint egy örült)Igazából már kiskorom óta gondok vannak az étkezésemmel csak akkor még az étvágytalanság volt a gond (haha), kaptam étvágynövelőket meg étrend kiegészítőt 15 éves koromig. Utána jött a stresszevés, amit eddig nem gondoltam nagy problémának...
2016. szept. 15. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!