Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hallottam, hogy csípős paprika...

Hallottam, hogy csípős paprika krém fogyaszt vagy legalábbis jó hatással van. Házilag, hogy kell készíteni?

Figyelt kérdés
Ha felkenem a combomra és befóliázom elvileg úgy kell csinálni, de mennyi ideig kell úgy hagyni? Van olyan, aki próbálta már?
2010. ápr. 25. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hú, én nem hallottam még ilyenről, de sztem ne várj tőle semmilyen csodát...a titok a mozgás és tudatos étkezés:)
2010. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltam, de valóban a csipős ételek fogyasztása gyorsitja az anyagcserét, emiatt fogyaszt. A lábadra viszont ne paprikakrémet kenj, hanem lehet kapni paprika olajat. Ezzel kell bekenni, és utána befóliázni a combod. Kb félóra a hatóidő, de ne várj tőle csodákat. Szerintem inkább a narancsbőrt csökkenti, de ezt se egy kezelés után.
2010. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemtom. De mondjuk, ha tudnám, feltételezem, mivel főzni is kell, beletelne legalább 45 percbe az elkészítése. Mi lenne, ha elmennél helyette sétálni 45 percet?
2010. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm használt. Nem tudom pontosan hogy kell,mik az arányok, de annyit tudok, hogy vett olajat (napraforgót szerintem,bár külsőleg tök mindegy) és erős pirospaprikát tett bele (biztos megvagdosta vagy felszeletelte és úgy tette bele. Várt pár napot, mire kioldódott a paprikából az ereje, aztán kenegette magát vele, utána fóliával betekerte a bekent területeket. Én nem hiszek az ilyenekben, viszont tényleg feszesebb lett a bőre, és a narancsbőre is csökkent, de azt hozzá kell tenni, hogy mellette fogyózott is és eljárt néha futni.
2010. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Menjek el helyette sétálni 45percet??:D Szerintem sétálok eleget egy nap.:P Sportolok és edzek. Minden nap mozgok eleget. Ma pl 4és fél órát.:D Nem vagyok kövér csak gondoltam rásegítek kicsit, hogy jobb alakom legyen.:) Narancsbőröm meg van elég gyorsan nőttem meg fogytam is ugyhogy nekem arra is jó lenne.
2010. ápr. 26. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!