Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Napi egy ananasz +L carnitin...

Napi egy ananasz +L carnitin jo ötlet fogyashoz?

Figyelt kérdés
Aztan elkezdenek tisztan kajalni,tömegelni.
2016. okt. 13. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyiknek sincs lényegi jelentősége. Ha tartósan kevesebb kalóriát eszel, mint amennyit elhasználsz, fogyni fogsz.


Lehet, hogy van valami koncepciód, úgy értem, valami értelmes is, de a leírásodból ez nem derül ki.

Ha fogyni szeretnél, kiegyensúlyozott étrend kellene, ügyesen beállított kalória-, fehérje-, zsír-, rost- és szénhidráttartalommal, sok folyadék bevitelével. Emellé megfelelő, intenzív mozgás.


Hogy ebbe belefér-e a napi egy ananász, az tőled, az anyagcserédtől és a mozgásmennyiségtől függ. A "tömegelés" meg a "tiszta" kajálás (bár ezt a kifejezést mindig viccesnek találom, de ez legyen az én bajom) megint más kérdés, egyelőre szerintem valami normális ét- és életrendet kéne kialakítani, mert most ez úgy hangzik, mintha rögtön bajnokságra készülnél...

2016. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az L-Carnitne-nél nem sikerült egy teszttel sem kimutatni, hogy bármi hatása is lenne a fogyásra. Egyedül azt sikerült igazolni, hogy a nem alkoholizmus eredetű zsírmájra jótékony hatása van.
2016. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az L-karnitint edzés előtt 20 perccel fogyasztom nagy dózisban, őszintén szólva, semmit változást nem tapasztaltam tőle, tényleg csak a jó kajáláson múlik a dolog.


Az ananászt viszont felejts el, gyümölcsöt nem eszünk, ha fogyni szeretnénk.

2016. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
L karnitintól ne azt várd, hogy fogyasszon csak úgy magában. Arra jó, hogy kiadós edzésen tovább bírd, azáltal, hogy az anyagcserét/zsírégetést segíti elő. Minden nap szerintem felesleges, helyette intenzívebb testmozgás előtt érdemes.
2016. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Az ananászt viszont felejts el, gyümölcsöt nem eszünk, ha fogyni szeretnénk."


Újabb mítosz.

2016. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!