Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek van tapasztalata a CELL...

Kinek van tapasztalata a CELL RESET anyagcsere gyorsító, sejtfiatalító programról?

Figyelt kérdés
Saját vagy általad személyesen ismert emberek tapasztalataira, történeteire vagyok kíváncsi. Valóban hasznos? Megéri az árát? Tartós eredményt biztosít? Voltak mellékhatások? Ki, mit tapasztalt?

2016. nov. 12. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de a nevéből nekem valami akkumulátor jut eszembe.
2016. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szóval pár éve dollármilliók (vagy tiz/száz milliók) ráfordításával több évnyi kutatás után sikerült a tudósoknak pár sejtet fiatalítani. Persze ezzel párhuzamosan még okosabbak dolgoznak a cell resetnél, akik még elöbbre is tartanak a tudományban és mindezt ahogy láttam 62 ezer forintér árulják.

2016. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha fosat, akkor fogyni fogsz, de nem biztos, hogy egeszseges!
2016. nov. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Én elsők között csináltam meg 3 éve szülés után a CELLRESET programot Magyarországon, mert Svájcból kaptam. 28 nap alatt 11,5 kg-ot fogytam vele, skeptikus voltam. 88 – 76,5 Itt anyagcsere-gyorsulásról van szó, azaz hogy gyorsabb lesz az anyagcseréd, ehhez fehérje és zöldségtáplálkozás van, plusz olyan német kiegészítők, amik sejtszinten felszívódnak. (Természetes vitaminok, ásványi anyag, aminosav-ne izom épüljön le, még egy joghurtkészítőt is kaptam és otthon csináltam a meg magamnak a joghurtot). Azóta 73 kg vagyok, egy életmódváltás. Egész rokonságom és barátaim nagy része is fogyott vele-látva a példám persze nekiugrottak,főleg hogy nem szabad sportolni. Német csoportoknak tagja vagyok ahol recepteket gyűjtöttem hozzá, van ahol 15 000-ren vannak. Magyar csoportban is már 380 tag van (csak olyan aki csinálta). Nekem működött. Cukrosoknak és vesebetegeknek nem ajánlott. Ja és első héten nem hogy „hasmenésem lett volna” , még székletem sem volt csak ritkán. Én élveztem!!! magasvérnyomás a múltté, egy mellékhatás, illetve reflux szerű tüneteim sem jöttek elő azóta…Megéri-e, annak aki becsületesen végigcsinálja, biztosan…Minden agyban dől el!De csodamódszer nincsen, ez sem az, tanulni kell belőle!!!akkor nem lesz jojo. Jó döntés volt! első 4 nap kemény volt, utána sima-liba..

2017. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Wow

"fehérje és zöldségtáplálkozás van, plusz olyan német kiegészítők, amik sejtszinten felszívódnak. (Természetes vitaminok, ásványi anyag, aminosav-ne izom épüljön le"


Kaptál egy szálkásító étrendet meg hozzá vitaminokat, és csodálkozol, hogy fogytál? :D

2017. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 4 napig tudtam csinálni, gyakorlatilag tapasztalataim szerint senkinek nem ajánlom... teljes sóelvonás, az első héten gyakorlatilag 45 dkg sómentes húson, 1 db tojáson és némi joghurton élsz/ nap... a sóelvonás, súlyos tüneteket okozott, éhes voltam, és mint IR, elég veszélyes volt és a tüneteim is nagyon rosszak voltak... szerintem veszélyes! Inkább valami barátságosabb és kevésbbé "sokkoló" programot keress... és átértékeltem a só szerepét az életemben... hozzá teszem 85 e ft egy 28 napos "vitaminkészletért" kicsit húzós szerintem... ha diétát magába csinálja az ember és eszik némi jó minőségű vitamint, napi 3-4 liter vizet, úgyan azt éri el... ez mind saját tapasztalat!
2018. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tagja vagyok egy 10 000fős csoportnak, ahol ezzel fogytak le- többek között én is. A cég aki küldi a kiegészítő vitaminokat, TÜV garanciával, GMPvel, Prémium minősítéssel rendelkezik. Egy kérdés: miért nem küldted vissza nekik? 30 napos pénzvisszafizetési garancia van. Összes pénzed visszautalják 30 napon belül ha elégedetlen vagy. Német, korrekt megbízható cég, nem mellesleg 26 éves.5 éve fogytam le, azóta egy embert ismerek aki visszaküldte több ezerből, ő is visszakapta a pénzét!A többi meg elégedett, jellemző, tipikus magyar 1% elégedetlen, telekürtöli az internetet, mint egy nyaralasi fórum 98% pozitív,egynek volt baja, az az egy meg mindenhol lehúzza ahol tudja, közben mindenki más elégdett...csak itt visszaadják az utolsó fillérig ha elégedetlen vagy!
2019. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!