Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hasmenéskor fogy az ember?

Hasmenéskor fogy az ember?

Figyelt kérdés
Vírusos betegséget kaphattam el, és az érdekelne hogy így fogyok e vagy csak víz távozik, és az ahogy kiment vissza is jön

2016. nov. 13. 15:59
 1/7 TR75 ***** válasza:

Több kilót le lehet így adni, elsősorban víz és ásványi anyagok (közvetlenül), közvetve pedig zsír is, ha sokáig tart a hasmenés, mert a tápanyagok nem szívódnak fel, és a szervezet a saját tartalékait kezdi el felhasználni.

És igen, utána vissza lehet hízni az eredeti súlyra (kell egy kis idő hozzá, de simán).

2016. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából elkezdtem egy edzés tervet, ezért a mai napot kihagyom,de ha holnap jobban leszem folytatom,etért érdekelt,hogy ez hogyan hat a szervezetemre
2016. nov. 13. 16:17
 3/7 TR75 ***** válasza:
Te látod ezt a dolgot, ha komolyabb a hasmenés, talán érdemes lesz több napot kihagyni, vagy könnyített edzést csinálni pár napig (úgyis fáradékonyabb leszel szerintem - mondom: ha komolyabb a hasmenés).
2016. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,egy kicsit könnyebb edzést tervezek,vagy csak a felét csinálom meg az előírtaknak
2016. nov. 13. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
csak víz és salakanyag
2016. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár hete anyám miatt én is kaptam egy jó kis hányós/hasmenős ételmérgezést. Egy napig semmit se ettem, utána max. 600 kalóriát, aztán kb. a negyedik-ötödik napon ettem normálisan. Semmit se fogytam, ugyanannyi voltam végig.
2016. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor mindegy :D azért gondoltam felteszem a kérdést hátha
2016. nov. 14. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!