Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vettem L karnitin kapszulat?...

Vettem L karnitin kapszulat? Velemeny?

Figyelt kérdés
Na szoval mar ma szedtem is be edzes elott. Kivancsi voltam kiprobalom. Amugy egy tablettaba 500mg van. ( Diak vagyok nem telik dragabb biotech usas termekre) normalisan egeszegesen eszek fogyokuras uzemmodban. Sok zoldseg gyumi de azert sonka vagy ha olyan van csirkemell( semmi kenyer, keved szenhidrat napi 80gr. Kb) heti 5 alkalommal, napi 2 orat edzek. Elso korben soma edzes haspres guggolas sulyzozas nyujtas labemeles szoval majdnem minden aztan egy orat biciklizek. Tovabbi kerdesem emellett mennyire erdemes szedni ezt a kis tabit ? Meg kb 2-3 honap kene nekem hogy leadjak 10-5 kilot. Koszonom majd a jovo segitsegeket. 20/L

2017. jan. 5. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
teljesen hatastalan, penzkidobas.
2017. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap alatt le lehet adni 10 kg ot edzéssel és helyes táplálkozással ilyen szerek nélkül.
2017. jan. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
E nelkul 4,5 honap alatt leadtam 21 kilot kb. Most tenyleg csak kiprobaltam annyira kivancsi voltam.
2017. jan. 6. 07:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint kicsit javítja az állóképességet kardió edzésnél. A zsírégetésben nincs érezhető hatása.
2017. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Zsìrègetèsben nem láttam hasznàt. Viszont kicsit jobb lesz az állòkèpessèged edzès alatt. 500 mg napi adagod? Az szerintem kevès. 2000 mg a max, èn csak annyinak làtom a hatàsàt.
2017. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy vannak tök jó dolgok is,mint pl az L karnitin és az emberek 90% mégsem tudja mire való és hogy s mint.

500 mg tényleg kevés,min 1000 legyen.

A hatását igazán pedig sok-sok hét után lehet érezni (ha folyamatosan szeded!) úgyhogy ha veszel egy dobozzal beszeded és annyi az teljesen felesleges.

Ez alapján döntsd el,hogy kell e neked.

2017. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hmmm reggel beveszek egy szemet aztán edzés előtt egy órával még egy szemet.. és az már 500mg meg 500mg az 1000mg gondolom sajnos ilyen komolyabb ( drágább) dolgokra nincs pénzem... ígyis anyám majdnem a fejemet vette emiatt és nem akarok balhét
2017. jan. 6. 14:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor inkább hagyd,fogyni nem fogsz kevésbé a hiányától :)
2017. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"A hatását igazán pedig sok-sok hét után lehet érezni"


Valojaban semmilyen merheto hatasa nincs, ezt tobb tudomanyos vizsgalat is kimutatta.


Persze attol te meg "erezheted".


Egy teljesen felesleges kiegeszito. De szerencsere legalabb nem karos.

2017. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mancs123 válasza:
Az valami drog? Mert adhatnál nekem is XD
2017. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!