Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Aggodnom kene, hogy rosszul...

Aggodnom kene, hogy rosszul valasztottam?

Figyelt kérdés
Ma megtettem az elso lepest az újévi fogadalmamhoz!:) BiotechUSA tol vettem egy "Super fat burner" termeket kapszula ott ezt ajánlottak mert a Vernon adom ra nem hat. Otthol utanna olvastam es 90% ban kiegészítik "L cartininnel" vagy mivel.. en nem vettem mast, muszaj lenne kiegészíteni hogy hasson? Heti 3x testmozgás es diéta mellett?
2017. jan. 9. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Diéta mellett minden hatásos. :-) Magyarul feleslegesen költöttél. Sok az izmos emberes óriásplakát arrafelé, ugye?
2017. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10 nap sem telt el ùjèv òta. Mit vàrsz ennyi idő alatt? A zsírégető nem csodaszer. Megfelelő étrend és edzés az alap. Egy zsìrègető maximum megpörget, de önmàgàban nem fogyaszt. Ahogyan az L-Carnitin sem. Az is csak az àllòkèpessègedet tolja ki, hogy jobban menjen az edzès.
2017. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Legalább vetted volna a fáradtságot és ékezettel írtad volna ki, nyilván az okostelefonfüggőség eluralkodott rajtad. És ebből kifolyólag nem is lep meg hogy a hülyeséget vásárolod össze. Az ilyen táp kiegészítők jó nagy marhaságok, sosem bírtam és nem is értettem. Alakot formálni csodaszerek nélkül is lehet. Szilárd kaja bevitellel.


Igen most negatív hozzászólást írok, mert elviselhetetlen az emberi butaság.

2017. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és persze megfelelő sporttal.
2017. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megtette az első lépést :D

Vett cdodabogyót...

Az a baj, hogy te az egyet előre, kettőt hátra elven működsz kérdező...

2017. jan. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dragaim azert is ékezet nelkul irok , ma vettem be eloszor, es nem hiszek abba hogy CSODABOGYI tudom hogy bem az es tennem is kell mellette ez csak segit mint ahogy egy kommentelő irta, es jo lett volna ha arra is valaszt kapok amit eleve kerdeztem de mindegy .. azert kossz
2017. jan. 10. 11:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Es ha nem olvasta volna vegig valaki vegzek testmozgást heti 3x minimum es probalok dietazni suli es munka mellett
2017. jan. 10. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
A "próbàlok diètàzni" az ami a hibàt okozhatja.
2017. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha a gyors kajat es édességet kerülöm plusz cukros üdítőt az nem lehet olyan nagy gond szerintem es mindenbol a felet eszem amit eddig de pl sose reggelizem helyette vmi táp.kieg.port keverek ebédre meg probalok attallni vmi salata meg hus v rizs ezt else ota csinalom es 6-7 ora utan este nem eszek max ha akkor dolgozok egy alma lemegy es ment is le 1.5 kg azota
2017. jan. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!