Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúrás teák fogyasztásával...

Fogyókúrás teák fogyasztásával kapcsolatban mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Segít? Túl lehet adagolni? Ha igen mennyire egészségkárosító? Lehet egyszerre több fajta terméket fogyasztani? Serkenti a hatást, vagy veszélyes? Vagy csak pénzkidobás? Én szoktam inni őket, és kezdetben hasmenést okoznak nálam, de aztán elveszik az étvágyat - bár lehet, hogy az csak a folyadékbevitel miatt van...
2017. jan. 10. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fosatnak vagy vízhajtók. Ennyi a hatásuk, amivel végül is csökken a súlyod, csak nem zsírból.
2017. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam hatástalanok voltak. Legalábbis csak annyira használtak, amennyire a velük bevitt folyadék eltelített.
2017. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, milyen gyógynövények vannak benne. Ha leírnád, könnyebb lenne válaszolni.
2017. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az egyikben: zöld tea, mályva levél, ginseng gyökér

a másikban: csalánlevél, fekete bodza virága, kamilla, kömény, édeskömény, fahéj

a harmadikban: Pu-Erh tea, menta, zöld tea, L- karnitin - L vívan, alma.

2017. jan. 11. 00:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Utánanéztem neked.

Az elsőt a mályva miatt nem innám folyamatosan, max. 2-3 hetes kúra javasolt. Hosszú távon vannak káros hatásai, ld. a cikket.

[link]

A másodikból a csalán miatt csak 4-6 hetes kúrát tartanék, utána szünet. A többi gyógynövény nagyon jó hatással van az emésztésre, de így is elég belőle ennyi a kedvező hatás eléréséhez.

[link]

Az utolsóval kapcsolatban nem találtam utalást arra, hogy nem szabad folyamatosan inni.

[link]

Összességében: egyszerre csak egyféle teakeveréket innék, abból napi egy bögrével. Nem tudni, együtt milyen hatást fejtenek ki.

Mondjuk kezdésnek a csalános (4-6 hét), utána a mályvás (2 hét), aztán a zöld teás.

Ha fogyni akarsz, figyelj oda az étrendedre, a kalóriabeviteledre és a mozgásra is. A tea nem helyettesíti ezeket, csak elősegíti a fogyást. Ha többet eszel, mint amire szükséged van, és nem mozogsz, ezek sem tudnak csodát tenni.

2017. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedve vagy.
2017. jan. 20. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!