Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek valami tanácsa hogy...

Valakinek valami tanácsa hogy hogy lehetséges -5kg, amit nem szedek vissza? Esetleg valami ital (házikészitésű) vagy bármi?

Figyelt kérdés

2015 végén neki fogtam az olyasfajta fogyókúrának, hogy 6 után nem ettem, idővel már ebéd után nem ettem ami olyan 3 óra után volt. Ez eredményes is volt mert 8-9 kg-t le is adtam, de már hozzászokott a szervezetem és nem megy már le szerintem 1 kg-sem.

Eddig mindig azt ettem amit akartam csak odafigyeléssel és azzal a limittel hogy 3 után semmit.

( 9 évet kosaraztam, és kosárlabdázás után, a mozgás hiány miatt döntöttem e mellett hogy leszeretnék adni pár kg-t)


2017. jan. 11. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hagyhatnád a hülyeséget és csinálhatnál egy normális diétát.
2017. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél egészségesen kevesebbet, sportolj. Ez a 3óra után nem evés nem jó a szervezetnek.
2017. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen butaságot, hogy 3 óra után vagy este 6 óra után nem enni semmit, és még csodálkozol, hogy nem jó?

Mi lenne ha ezt a hülyeséget befejeznéd, és normálisan ennél? Mert így csak raktározni fogsz vagy jojo effektusod lesz.

2017. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fogyókúra egy idióta szó... feltételezi, ha kúra szerűen csinálsz valamit, akkor mikor abbahagyod a "kúrát" és visszatérsz a normál étrendedhez, a test is visszatér abba az állapotába...

Teljes életmód váltás, tudatos táplálkozás...

Pl kezdetnek, de ne ragadj le itt művelődj...

[link]

2017. jan. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez a bocsiviki a broscience tetőfoka...

hazug áltudományos ömlengés, profit orientált hazugságtenger...

2017. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 09:04 nem kell hogy egyet ertsunk,


nekem mindenesetre bevalt a dolog, tartom az ajanlasban leirtakat, es azota fogytam, a hasam laposabb lett, meglepo modon nem gazosodok, es a korpasodas is elmult...ez csak nehany a pozitiv hatasokbol amit tapasztaltam, de ismerek egy csomo embert akik csinaljak, es van akinek olyan drasztikus valtozasa is volt, hogy pl. vmi betegseg miatt nem menstrualt az illeto mar honapok ota, es az ajanlast betartva etkezett es szepen lassan helyreallt neki

latok kepeket hogy mennyit fogynak az emberek,

lehet hogy neked van igazad es hazugsag az egesz, de latom a fotokat, nincsenek photoshoppolva, ordit a valtozas a kepekrol, es a foton szereplok csak annyit csinaltak hogy betartottak az ajanlast

2017. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!