Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Forever C9 tisztító méregtelen...

Forever C9 tisztító méregtelenítő program kinek hogy vált be?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az volna a kérdésem ,hogy ilyen esetben mi lehet a hiba? Születésem óta székrekedéssel küzdök. Mindig valamiféle segítség kell. Azt mondták az öreg bölcsek,ha szülök majd ez jóra fordul. Sajnos nem. szültem két gyerkőcöt és minden a régi. Kipróbáltam a C9-et. Ma volt a 7. nap. Vasárnap a 3. napon és ma kínok közt volt székletem. Mindent betartok,ahogy le van írva. Első 3 nap megindultak a kilók is. 1,5 kiló. Látványos volt. De a 4. naptól ismét megindultak a kilók fölfelé. Pedig napi 30-40 percek Rékázok. Tud valaki segíteni? Már vettem Fields of greens tablettát is,mert a forgalmazóm ezt ajánlotta. Az nap megettem 4-et. következő nap 6 szemet és ma is már 4-nél járok. Segítsetek! Nagyon sokat vártam ettől a programtól. 15 kilótól szeretnék megszabadulni. Azt gondoltam 5-től sikerül is,de nem. És most nagyon csalódott vagyok.

2017. jan. 26. 17:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi folyadékot iszol egy nap?
2017. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
3-4 liter plusz amit tablettákhoz,gélhet, lite-hoz kell.
2017. jan. 26. 19:31
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi folyadékbevitel mellett normálisan nem szabadna székrekedésnek lennie. Doki látott már?
2017. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Ez a C9 a legostobább méregtelenítő program! Nem tudom ki vesz rá embert. Ebben a programban annyira kiéhezteted a testedet, h a lejárta után a szervezeted üvölteni fog és bezabálsz mindent amit látsz (lehet csipegetésekből is) és úszott a kínszenvedéssel leadott kiló.

Többet ér ha húst eszel csak zöldséggel köret nélkül és minden reggel, vagy minden másnap egy egyszerű zöld teát megiszol...

2017. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igazság szerint mindig megoldottam gyógynövényekkel igy nem kellett orvos. De születésem óta ez van. Babakent par napot voltam kórházban ez miatt. De mindent rendben találtak. Azóta a háziorvosom ajánlott mindenféle gyógynövényt, rostos dolgokat. De ez most teljesen megrekesztett. Igazából nem ehezek legalább is nem érzem. És jól is vagyok csak ez ne lenne. De azt hiszem ez volt az utolsó ilyen próbálkozásom. Köszi
2017. jan. 26. 21:17
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
A barátnőm is székrekedéssel küzdött, volt hogy napokig nem kellett neki nagy WC-re menni. Aztán étrendet váltott. Nem evett semmi édességet, húst zöldséggel, sok folyadék (tiszta víz) és heti 3x eljárt mozogni (akár otthoni torna is lehet). Azóta mindennap sikerül neki a nagy WC, ami anno gond volt számára. Próbáld meg! Szerintem már nagyon rágörcsölsz :/
2017. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök rá. Megtanultam ezzel élni. Tudom kezelni. Csak ez a kúra miatt aggódtam. De mar kezembe vettem a dolgot.
2017. jan. 26. 22:20
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miket eszel általában és most. Nekem is világéletemben szorulásom volt, mindig azzal magyaráztam, hogy sokat ülök, nem iszom elég vizet, szorongós lelki alkatom van... Most már tudom, hogy nekem a gabonafélék (főleg a búzaliszt) és a túl sok keményítő okozzák ezt, mert amióta nem eszem ilyeneket (több mint 1 éve), egycsapásra megoldódott a gondom. Nemrég teszteltem is, hétvégén ettem napi 1 db (!) zsemlét és egy kis krumplit, meg is lett az eredménye... Pedig minden más ugyanolyan volt, sok zöldség, gyümölcs, ugyanannyi fehérje, zsír, folyadék.

A kisfiam pedig a tejtermékekre (főleg a tejre) reagál így, a gabonákra nem. Van, akinek a kevés rost, van, akinek a túl sok rost nem jó. Valahogy neked is ki kellene kísérletezned, milyen ételek passzolnak hozzád.

Megnéztem, mi is ez a C9, hát van köztük olyan termék, amit akkor sem fogyasztanék, ha fizetnének érte (pl. a Fiber).

2017. jan. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Én egy vegan amatőr testépítő vagyok.

2 éve vagyunk együtt a párommal, aki forever által behülyített mlm-tag...

2 éve még lehetetlen volt rá hatnom, de ma már látja, hogy sz én környezetemben milyen változásokon mennek át emberek, míg a c9-ezők jojoznak a kilókkal, a piros krémmel meg kenheted a narancsbőrödet az örökkévalóságig, az nem fog csak úgy eltűnni...

Rengeteg bosszúságot okoz nekem ez a hiszékeny emberek pénztárcáján élősködő kamus forever...

Eleve egy eladható terméknek, aminek az eladásához nem kell lekamuzni a csillagokat az égről, nem kell mlm rendszer mögé bújnia, hanem anélkül is termeli a profitot, hogy a világ tele lenne őt istenítő "munkatársakkal" akiket 2 havonta szédít a szektagyűléseiken az a maroknyi ember aki milliókat keres a többi nyomorán és munkáján...

Na de ne menjünk bele jobban, mert órákig tudnám szidni a kamus forevert...

A c9 egy "életmód program" első szakasza... aki idetéved a jövőben és nem tudná, egy 9napas tisztító kúra...(30.000ft)

Önmagában mit sem ér, utána jön a fit1 program(80.000ft)

Aztán ha jól emlékszem a fit2 (mem tudom az árát, de sok)...


A termék egy hulladék, de aki kitalálta aláírom, az egy zseni...

Semmi mást nem csinál ez a "program"

Mint megtanít úgy táplálkozni, mint egy átlagos mindenevő testépítő...

Magyarul megtanít rá, hogy ha zsírt kell leadni, akkor hogyan tudsz zsírt leadni úgy hogy mellette legyen energiád sportolni, ha meg izmosodni szeretnél, akkor hogyan tudsz izmosodni jelentős hájasodás nélkül..

Átadja ugyan azt az infót, amit pl a sárga kapszula című INGYENES ebook ingyen megtest...

Ebből így nem lehet megélni, ezért fognak egy dobozt, telepakolják a kamu termékekkel/placebóval... és ügyes marketinggel eladják sok ostoba hiszékeny embernek, BRUTÁLISAN drágán...


Van a c9 dobozban egy fehérje! 375 grammos gagyi SZÓJA...

375grammot 6500ft ért adnak..

Más neves gyártó, aki mlm rendszer nélkül is tudja értékesíteni a termékét 5kg ot, 5000grammot ag kb 15000ért...

Összehasonlítás képen, ha ebből akarnál 5kgot venni, az TÖBB mint 100.000ft...


Ráadásul a szójafehérje előállítása a legolcsóbb... ezen a terméken így nagyobb a haszonkulcs, mint egy doboz cigin... pedig azon is van legalább 200*-os haszon...


Szóval kérdező, még ha én vegan ként nem is értek vele egyet, de olvasd el a sárga kapszula című ebookot, abban minden benne van arról, hogyan tudsz valóban lefogyni...


Ha meg könnyebben akarsz kakilni, egyél sokkal több vízben oldódó rostot... sokan akik azt hiszik, sok rostot esznek, valójában sok emészthetetlen rostot esznek, amivel csak többet ártanak mint használnak...

Egyél napi fél-1kg banánt, 200-300gramm akár fagyasztott erdei bogyós gyümölcsöt, áfonya, málna, eper stb stb, meg legalább 200-300gramm zöld leveles salátát...

Ezt mindet akár össze is mixelheted smoothie-nak és garantálom 1hét múlva már olyan kellemeseket fogsz szarni, mint soha előtte életedben... a kemény oldhatatlan rostokkal meg csak csínján (zabpehely, korpa, teljes kiörlésű kamu szarok...)

2017. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha smoothiet csinálsz, tegyél bele egy púpozott evőkanál darált lenmagot, fontos, hogy darált legyen, mert különben emészthetetlen... így már tuti siker lesz.
2017. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!