Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Régebben szedtem adipexet és...

Régebben szedtem adipexet és igen is hatásos volt de most semmien hatását nem érzem szerintem átvertek mert az internetről rendeltem a worppressrol ahol azt monták pénz vissza füzetési garancia van de híába írkálok nekik semmi mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 17. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Az Adipex elsodlegesen nem fogyókúrás készítmény. Tedd össze a kezed, hogy még nem lett semmi bajod tôle és térj át egy egészségesebb életre, amivel majd lefogysz.
2017. márc. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Oszt nyelvtanból hányas voltál az iskolában?
2017. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnos számtalanszor így jártam én is már vagy 10 különböző helyről rendeltem és annyit sem ér mint a C vitamin. Ezt sajnos bebuktad. Szerintem azt amire mindketten emlékszünk, amitől nem tudtam megenni egész nap egy kiflit se, már nem lehet kapni. Sajnos ebbe én is kénytelen vagyok beletörődni, pedig most nagyon nagy szükségem lenne rá.
2017. márc. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!