Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Annyi lenne a kerdesem hogy...

Demoness kérdése:

Annyi lenne a kerdesem hogy Mik azok az elelmiszerek amik valoban fogyasztanak? Vagy italok teak persze dieta es mozgas mellett

Figyelt kérdés

#élelmiszer #amik valoban fogyasztanak
2017. máj. 27. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan ami fogyaszt,az elemiszerek altalaban hizlalanak ha sokat eszel belole.De a fahej a zoldtea es a mez elvileg jotekony,de nem fogyaszt.Ha letezne olyan ami fogyaszt nem lenne dagadt ember.
2017. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kalóriadeficit fogyaszt, nem bizonyos ételek. Kevesebb kalóriát kell bevinni, mint amennyit elhasználsz.


A szakemberek által összeállított fogyókúrás étrendek általában arra mennek, hogy relatív alacsony kalóriatartalom mellett minőségileg ne éhezz.

2017. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azok, amikre ránézel, és úgy döntesz, hogy inkább nem eszed meg
2017. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat kaposzta leves kaposztaleveles kapszula is van almara is gondoltam zöld tea szüzteat mar probaltam azt inkabb kihagynam naponta ket ora hosszat probalok mozogni nem dietazok keveset eszek remelem lessz valami eredmeny
2017. máj. 27. 14:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Clenbuterol
2017. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szerezd be a Testkontrol c. könyvet, (internet) abban részletesen benne van minden. Én háromszor is lefogytam 10-10 kg-ot. Nincsenek fogyasztó ételek, ez tévhit, de nem mindegy, hogy mit, mikor, és mivel eszel.

Heti 2 szer másfél óra aktív testmozgás elengedhetetlen.

2017. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egy fontos kulcsa van. Kevesebb kalória be, mint amire szükséged van. Nekem az használt, hogy megfigyeltem, este 7-8 körül még eszem egy jóízűt. Jó is volt, csak közben híztam. Amikor felére meg harmadára sökkentettem a vacsi adagomat, és próbáltam reggel többet enni, azt a szervezetem napközben felhasználta, este meg nem raktározódott el semmi. Csak a vacsi felezésnek közsönhetően 2 hét alatt -másfél kg lejött. Utánaolvastam, és a szakik azt mondják, elalvás előtt 3-4 órával már nem szabad enni, mert nem tudja a gyomor megemészteni. Namármost én nem tudom mikor fekszem pontosan, szóval csak keveset eszek :) De bejött.
2017. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Grapefruit, gyömbèr ès a zeller fogyaszt elvileg. Illetve a meleg citromos vîz.
2017. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Erzsicske válasza:

Ez egy egészen új, és nagyon jól működőntáplálékkiegészitő!

Kérlek látogasd meg ezt a honlapot: [link]

Itt minden hasznos és fontos információt megtalálsz.

2017. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 egybaba ***** válasza:
Első lépésben a túlsúly okát kellene meghatározni, és csak azt követően a diétát. Például, ha a túlsúlyt pangó víz okozza, akkor a vízhajtó teák, élelmiszerek, esetleg gyógyszerek segíthetnek, de ha elzsírosodás okozza, akkor meg zsírégető életmód és diéta kell. Létezik azonban hormonális hátterű elhízás is. Ennek pedig a megfelelő gyógyszeres kezelés a gyógymódja. Sokféle elhízási ok létezik és ezeknek más a diétája is.
2017. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!