Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mitol er el jobb eredmeny az...

Mitol er el jobb eredmeny az aki Lifetilt-es dolgokat szed?

Figyelt kérdés
100%osan betartom a dietat edzek minden nap+ feherje. Es kozel nincs olyan latvanyos eredmenyem mint aki 2 hete szedi a lifetilt cuccokat es meg nem is edz.
2017. jún. 3. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Ki, hol, merre, meddig?

A lifetilt csak egy átcimkézett szemét.

2017. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Én szedem a lifetilt cuccokat,és baromi jó eredményt értem el.5 hónap alatt fogytam 25 kgt,ami eddig semmivel sem sikerült.Tarthattam én bármilyen diétát,szedhettem bármilyen étrendkiegészítőt,csak a folyamatos pofára esés volt az eredmény.Kedves első kommentelő,nem hiszem,hogy ez egy átcímkézett szar lenne,hisz azért a lifetilt már rég bizonyított.
2017. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bugumir ***** válasza:
42%
Én is lifetilt-et szedek!7 hónap alatt 20 kg-ot adtam le vele! Ha egy átcimkézett szemét lenne,kedves 1.kommentelő,akkor nem lenne ilyen hatásos!
2017. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bugumir ***** válasza:
69%
Én nem fogok védeni senkit,hiszen ha akarja meg fogja védeni magát. Szerintem a cuccaihoz semmi köze nincs a stílusának..Nem is értem ezen miért akad fenn mindenki. Engem pont nem érdekel,hogy hogyan beszél vagy viselkedik...Nem vagyok vele napi kapcsolatban,így nem veszem magamra. Azt is aláírom,hogy biztosan vannak más kapszulák is amikkel hasonló eredményeket lehet elérni,de valljuk be,hogy sokkal kényelmesebb ès egyszerűbb,ha a megrendelt kapszula mellé elküldik az étrendet és egy edzès programot. Igazából szerintem fölösleges pocskondiázni bármi vagy bárkit. Akinek bejön,és márkahű (mint például én is) az nem fog váltani,akinek pedig nem tetszik a rendszer az szépen tovább lép. (Az viszont számomra elég nagy szegénységi bizonyítvány,hogy ismeretlenül,nevet nem vállalva valaki nyomorŕknak nevezzen egy másik embert! A döntés egyéni dolog,és a saját életünkre van kihatással,így azt hondolom,hogy senkinek nincs joga azt bírálni!) Köszönöm a figyelmet! Jó éjszakát kívánok!
2017. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Hát pedig az változatlanul egy lúzer, akit ilyen szinten be lehet palizni, hogy nem tudja összeállítani magának a kajáját, edzéstervét, nem tud informálódni, olvasgatni, magának személyre szabni...stb., hanem kell egy suttyó, aki kiadja a feladatot.

De ez egy személyes vélemény, amihez jogom van, és elismerem, hogy szubjektív. Viszont az tény, hogy a kiegészítők biztos nem hatékonyabbak mint más gyártók tök ugyanolyan termékei + ha megvan a helyes táplálkozás, sport, kalóriadeficit, akkor annak lesz eredménye bármilyen kiegészítő nélkül is. Nincs olyan kiegészítő, ami szükséges az eredményhez, csak olyan, ami esetleg hasznos. Ez pedig lehet bármilyen márkájú. A tápérték adatok és az összetevők nem hazudnak, semmilyen más hasonló cuccnál nem különbek a Lifetilt termékek és nincs olyan helyzet, hogy csak azoktól lehet lefogyni és kész. Ez nem vélemény kérdése.

2017. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bugumir ***** válasza:
57%
Nem is mondtam,hogy külömb lenne bármelyiktől. Nyilván nem próbáltam mindegyiket.. Ezt kipróbáltam,bevállt,megtartom ennyi. Azt sem állította senki,hogy ez egy csodaszer. Le írtam,hogy kényelmes így. Egy 10 hö apos gyerek mellett örültem,hogy kapok egy ilyen segítséget. Ezéer örökké hálás leszek! Magáról az emberről még mindig nem alkotok véleményg,mert semmi közöm hozzá,és pont ezért igyekszem másról sem véleményt alkotni...
2017. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem rólad beszéltem.
2017. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!