Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Super Slimről tapasztalatok?

Super Slimről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Étvágycsökkentő tabletta, valaki hallott már róla?
2010. jún. 11. 12:52
 1/2 anonim válasza:
Szia!Legyen bármilyen hiper-szuper tabletta fogyasra,ne dőlj be neki mert egeszsegkárosodéshoz vezet.nekem szerencsém volt hogy a evesebb károsodást szenvedtem talan,az evek soran(9éve)egy csomo mindent probátam orvosi receptre is amit később bevontak(!)attol függően mennyi a felesleged,változtass étrendet is-kerülendő a felvágott,az üres kaloriák-edesség,sütemény, félkészen vásárolt kaják,fast-food,fehér lisztes dolgok.igyál reggel ehgyomorra 1 pohár citromos vizet/citrombol facsart léböl,és probáld a soványabb husokat halakat,szigoruan salátával,párolt zöldséggel,KRUMPLI NEM ZÖLDSÉG ITTT-ezt is külön salival,minnél kevesebb sült dolgot.Havi3-4 kgünal többet nem szabad fogyni,külömben visszaszeded.Sok sikert
2010. jún. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves előző válaszoló!

Nemtudom hogy a doktor neked miket írt fel amiket betiltottak de a Super Slim vény nélkül kapható és nincs benne semmi szintetikus izé....csak természetes anyagok vannak benne pl gyünölcsökből kivont vitaminok.

Kedves kérdező!

Rengeteg ismerősöm használja és egy hónap alatt olyan 5-10 kilót fogytak. Tudom mivel mi forgalmazzuk és én is kipróbáltam és sikerült lefogynom 7,2 kilót úgy hogy rendesen ettem. Szerintem érdemes egyszer kipróbálod ha meg nem válik be akkor megválaszolhatod a saját kérdésed :D

2010. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!