Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Colonix kúrán tépelődöm....

A Colonix kúrán tépelődöm. Próbáljak először 1 hónapot?

Figyelt kérdés
Próbáltam már aktív árpa formulát, más nagy dobozos salaktalanítót, másnak hatott, nekem egyáltalán nem volt eredménye. Nagyon kellene vitalitás, fogyás is, és egészség.
2008. nov. 3. 21:35
 1/10 anonim válasza:
92%
En most kezdem a masodik honapot. Tul kover nem vagyok, de nem fogytam, a kozerzetem jobb, kevesbe vagyok faradekony. A Dr.Natura web-oldalon lefenykepezett szornyusegek nem tavoztak belolem, pedig rengeteg gyogyszert szedtem az evek soran. Egeszeben veve ajanlom az 1 honapos probat, utana meglatod...
2008. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
88%

Húú első válaszoló nagyon elkeserítettél.Én azt hittem,ez valami nagyon hatékony készítmény.Én most rendeltem 1 havi adagot,ma vagy holnap fog megjönni.Annyi jót írtak róla,hogy gondoltam kipróbálom.Én nem vagyok kövér,de az alkatomhoz képest nagyon nagy a hasam,vagyis inkább gyomortájban.Állandóan fel vagyok puffadva,sokat fáj a gyomrom hányinger,szédülés,a közérzetem pocsék...stb..majdnem minden tünetem megvan amit ír.Már mindenféle orvosnál voltam,sehol semmi eredmény,reméltem ez segít.Mondjuk elsőre a 3 hónapos kúrát javasolják,de én anyagi szempontok miatt most csak 1-et rendeltem.Ha hatásosnak érzem akkor majd megrendelem a többit is.

Mennyire észrevehető a közérzeti javulás?


Minden jót,üdv

2008. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
96%
A Colonix kúrát én is nagy lelkesedéssel elkezdtem. Sajnos 1 hétnél nem bírtam tovább.A reggel esedékes rostokat alig bírtam meginni és olyan görcseim voltak a teától, hogy alig mertem otthonról kimozdulni. Végül az egész kúrát visszaküldtem. Nagyon sajnáltam a dolgot, mert engem is vonzott a honlapon beígért vitalitás,béltisztítás stb.
2008. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
54%

Látod, hogy különféle válaszok jöttek. Van, aki 1 hétnél tovább nem birta, de szerintem ez nagyon ritka. A te tüneteid alapján szerintem neked jó lesz, mert pont ilyen tüntekre ajánlja a Dr.Natura web oldala Colonixot.

Én is lelkesen folytatom a kúrát.

2008. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

az eddigi válaszok inkább biztatóak, jövő héten kapok valakitől kedvező áron 2 hónapi adagot, mert 1 után abbahagyta.

Ártani biztos nem fog, úgyhogy várom hogy megkapjam:)

Nekem is főleg a puffadás a bajom, a reggeli kávé után már felfúvódik a gyomrom...

A többi hatás is kell/ene, a tisztítás, vitalitás. A fogyásban magától nem reménykedem, de kicsit rásegítek majd,aztán meglátom mi lesz.

Ha van még tapasztalat, kérem, írjatok.

köszönöm

2008. nov. 11. 06:27
 6/10 anonim válasza:
100%
Én is tépelődtem, mert régebben fogyasztottam a Colon Cleant, de az is elképesztően drága. Aztán olvastam a dobozon, hogy a legfőbb alkotóeleme a psylium, tehát vettem psyliumot és iszok hozzá zöld teát. A psylium töredékébe kerül, ugyanúgy kipucol, mint ezek a felháborítóan drága készítmények. Nekem használ ez is, fogyogatok is, de nemcsak erre kell alapozni ahhoz, hogy tisztulj és fogyj. Szerintem el kell menni orvoshoz és az is ír ki hatásos féreghajtót, ehhez képest fillérekért. Nem is értem, hogy lehet ilyen drága ez a cucc..
2009. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Diétázni kell, én azzal fogytam le, nem a Colonixtől. A Colonix csak az élősködőket, méreganyagokat, évtizedeken keresztül lerakódott szennyeződés-rétegeket távolítja el, valamint azokat a tüneteket szünteti meg, amik ezekből fakadnak.


Nekem például cukorallergiám volt, tele volt a fejem viszkető kiütésekkel, állandóan puffadtam stb. stb. És a Colonix ezeket mind megszüntette. Igaz, három hónapig csináltam, és természetesen mint minden méregtelenítő kúrának, vannak mellékhatásai, amik a kúra után elmúlnak, de nekem rengeteget segített.


Azt javaslom, ne ettől akarj fogyni, mert ennek alapvetően nem ez a küldetése, hanem a méregtelenítés, élősködők kiirtása, lerakódott szennyeződések kitakarítása. Egészséges és karcsú a megfelelő étrendtől és tápanyagoktól leszel, ne keverd a kettőt össze. Csodaszerek nincsenek, hanem tudatos életmódváltás van, ami segíthet.

2010. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 P. Csaba válasza:
47%

Nem vagyok orvos, de úgy tudom, hogy azokat a galacsinokat csak a guargumi okozza, ezért olyan elrettentő és jó marketing fogás és szerintem a fő összetevő az útifű magja olcsóbban beszerezhető, érdemes utána nézni, bár ha növényi rostokról van szó, rengeteg minden tartalmaz ilyet, itt vannak pl a gyümölcsök, zöldségek és az egyik új kedvencem a savanyúság, meg még sok étel.


Remélem írásom hasznos, és korrekt volt, hibáimat, észrevételeiteket feltétlenül várom.

Üdvözlettel egy új blogoló.

2010. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lioka válasza:
47%
Idáig én magam sem hittem az 'egycsapásra meggyógyulunk' szerekben. Mivel IBS-sel és aranyérrel küzdök a belgyógyászom javasolta, hogy nézzek valamilyen alternatíva vagy Rostkészítmény után,így elkezdtem olvasni és utánajárni a lehetőségeknek. Azért is fogott meg a DrNatura féle Colonix Program, mert elég átfogó, elsősorban bélre ható tisztítást láttam benne, nem utolsó sorban pedig az összetétel és vélemények is megerősítettek. Mellesleg én sehol sem olvastam, hogy kifejezetten fogyókúrás készítményként ajánlanák. Eleinte vaciláltam, hogy megrendeljem-e, mert azért korántsem olcsó termékről beszélünk, de nyugodtan mondhatom, nem bántam meg. A második-harmadik héttől kezdte éreztetni a hatását és javult az állapotom. A diétát ugyanúgy tartom mellette, de végre most már normalizálódott az emésztésem. Azóta csak a Rostot használom, de így is bevált, én csak ajánlani tudom..
2011. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a Naturalhelp-et használom, amióta a colonix-et nem lehet kapni. Szerintem ez még jobb is. Az emésztésem helyre állt, a közérzetem javult és fogytam is.
2013. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!