Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tapasztalatok Well Mix Shake-r...

Tapasztalatok Well Mix Shake-ről? Ki mennyit fogyott? Mennyi idő alatt? Vagy a Turbó Diètàval?

Figyelt kérdés
2ève hogy szültem ès 10kg-ot szeretnèk fogyni csak az a baj hogy szeretek enni,mozogni nincs lehetősègem csak itthon szobabicaj...Vèlemènyek?
2018. okt. 18. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Max a penztarcad fog fogyni tole.


Dieta es a szobabicaj lesz a megoldas.

2018. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha szeretsz enni, akkor mindegy, mert ugyanúgy enni akarsz majd miután megetted/ittad a wellmix shake-t. én így voltam vele. ha már éhes voltam, mind1 volt hogy ittam e, nem használt. ha még nem voltam éhes, akkor nem éheztem meg. vacsira ittam.
2018. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem ér a Shake ha közben zabálsz.

Mozogni mindig lehet akár otthon is.

Kalóriadeficit ha már szeretsz enni. Egyél amit akarsz de figyeld a napi kalóriabeviteledet, makróidat. Én így fogytam 24 kilót. Jó mondjuk én heti 4x edzőterembe is megyek, és ha nem ott vagyok akkor 6-7 km intenzív gyalogolok (utálok futni)

2018. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én turbóztam..

Ha betartod az abban leírtakat,akkor fogyni fogsz.

rajtam nem volt 10kg felesleg,hanem csak kb:5kg.

reggel este ezt ittam.ebédre ettem rendesen,de persze a kalóriákat figyelve. uzsira meg akkor ittam ha éhes voltam .(néha csak egy fél adagot)

kb 2hétig csináltam. ha jól emlékszem 4kg ment le.

Abbahagyás után nem szabad újra "zabálni",-mert akkor visszajöhet

2018. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!