Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Anyukám ki szeretné próbálni...

Aranka23 kérdése:

Anyukám ki szeretné próbálni a Vega Slimet, mert azt hallotta sokan lefogytak vele. Próbálta már valaki közületek? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2018. dec. 13. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Étrend esetenként életmód váltás nélkül nincsen fogyás.

A Vega SLIM illetve a fogyasztószerek és berendezések semmilyen érdemi hatással nem bírnak.

2018. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá 10.900-Ft-ja, akkor próbálja ki. Mivel hivatalosan engedélyezett, ezért feltételezhető, hogy nem fog belehalni. Persze ez ilyen szereknél elképzelhető, hogy van benne olyan anyag, amit nem tüntetnek fel a cimkén. Erre mondják, hogy ártani nem használ.
2018. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem vett nekem szülinapomra mert tudta diétázni kezdtem. Nos az én tapasztalatom, hogy csak pénzkidobás az egész. Vega slimmel fogyni csak úgy lehet ha közben figyeled hogy mit eszel, mennyi a kalóriabeviteled, mennyit mozogsz mellette. Én az elején nem figyeltem, ettem édességet, fagyit mindent. Az eredmény az volt, hogy jobban éhes voltam. Amikor abba hagytam, hogy nem használ, akkor döntöttem hogy kalóriabázis fogom inkább használni. 96 kilóról fogytam le 62 kilóra. Vega slim jelenleg a szekrényemben porosodik. Csaj azért nem dobtam ki mert ajándék volt.. Szóval csak akkor fog működni ha figyel az étkezésre, mozgásra. Ha nincs akaraterő akkor nem fog menni.
2018. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha már figyeled a mozgást meg az étkezést, akkor feleslges mellé a Vega Slim, Ez csak 11ezer forintos placebo.
2018. dec. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valaki írta a placebót, ha anyukád hisz benne, akkor jó. Én is vettem - valami másfélét -, és bár tudtam, hogy nagy csodát nem várhatok, de akartam adni neki egy esélyt. Rá van írva a dobozra, hogy önmagában nem helyettesíti a mozgást meg a rendes étkezést, ezért aztán úgy voltam vele, hogy legalább amíg szedem, nem nasizok (előtte ez volt igazn a problémám, hogy túl sok hülyeséget ettem feleslegesen). Az első két hétben le is ment pár kiló, aztán két hétig meg se mozdult a mérleg (egy hónapig kellett szedni). De arra jó volt, hogy egy hónapig nem nasziztam - és azóta se szoktam rá vissza úgy, mint előtte. Persze sosem fog kiderülni, hogy a bogyó nélkül mennyit fgoytam volna, gyanítom, minimálisat tett hozzá, de a kis lelkemnek jó volt, hogy "én márpedig most fogyok".
2018. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!