Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégető krémet/gélt/o...

Milyen zsírégető krémet/gélt/olajat/akármit lehet kapni most a Rossmannban, DM-ben, vagy a Müllerben?

Figyelt kérdés
Régebben lehetett kapni ott ilyen Dr. Kelen meg ehhez hasonló termékeket. Most is lehet ott kapni ilyeneket? Mert ez már régen volt. Valaki mostanában vett ezekben a boltokban ilyeneket? Ha igen milyet és hol? Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

2019. máj. 18. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Én láttam a DM-ben, Kibazomapénzemasemmiért Dr.Lófasztseért néven futottak. De ha rám hallgatsz, akkor veszel hozzájuk még Kezdjelmozogniésegeszségesenétkezni tablettát.


Nekem nincs kedvem, de a többiek majd elmagyarázzák, hogy miért ezeket a termékeket ajánlottam.

2019. máj. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elkezdtem sportolni és egészségesen élni. A krémek a belső combomra akartam kenni
2019. máj. 19. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Már megbocsáss a stílusomért, de az #1 kommentjében a "lófaszt sem ér" melyik részét nem értetted?

Tényleg pénzkidobás ilyen krémre/tablettára/stb költeni.

2019. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem érted? Kenheted a hajadra, belső combodra, bárhova. Semmit nem ér
2019. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg nem ér semmit. Azon kívül hogy esetleg lesz egy durva allergiás reakciód a fahéj + chili krémektől mint az egyik barátnőmnek aki nem mozgott semmit össze vissza zabált de azt gondolta majd egy jófele fahéjas krémmel lesz victoria's secret modell. Rögtön rohant bőrgyógyászatra és utána egy napig vinnyogott úgy fájt neki. Tornázz, mozogj többet ér hidd el :)
2019. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt most csinálom, de az a baj utálom.
2019. máj. 19. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is utáltam régebben. Ha erőlteted, hosszú távon semmi sem lesz belőle. Keress egy sportot ami neked tetszik.
2019. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az tulzás kijelenteni hogy nem ér semmit. Nem kell várni tőle csodát viszont segitt a bemelegittésben valamelyest a zsírégetésben. Viszont az eredményt az egészséges celszerű táplalkozas hozza meg valamint a kardicionális mozgás nem kell tulzásba vinni érzésre fokozatossan emwlve a terhelést olyan 60 %szivterhelesen tartani a szintet s mellés dobni heti 2 3 súlyzós edzést azt is pl 4 gyakorlat 8 12 ismétlés bár céleményem az h kevesebb ismétlés nagyobb súlyal hasznosabb szabályos keretek közt izületekre vigyázva egyéni céloktol függően.
2019. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!