Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Étvágycsökkentő?!?

Étvágycsökkentő?!?

Figyelt kérdés

Leszögezem hogy nem hiszek a csodákban.

Tudom nincsenek fogyasztó pirulák. Tudom hogy a megfelelő minőségű kaja, sok rost segít. Tudom hogy a stressz, szomorúság stb miatti evést leginkább pszichológus segítségével lehet megoldani.

Minden nap 3 liter vizet iszok. Mégis egyszerűen egyfolytában éhes vagyok. Nem tudom nincs-e valami viaminhiányom vagy betegségem vagy kényszeesen zabálok-e vagy miért eszek ennyit. Tudom hogy nincs szükségm a kajára de muszáj megennem.

Azt is tudom hogy az ember gyomra beszűkül egy idő után. De addig is szeretnék szedni valait amitől nem érzem magam éhesnek. Lehet ez bármi. Élelmiszer, valami bio étrendkiegészítő, gyógyszer, tea, illegális szer... Na jó csak túloztam.

Szóval nyitott vagyok ésszerű kereteken belül és nem csillagászai összegekért.

Kérlek ha van valami ami bevált írj!



2019. máj. 28. 21:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Jajj azt még elelejtettem hogy módszerek, technikák is érdekelnek mint pl h igyál evés előtt vizet. Ehhez hasonlót ha tud valaki ami be is válik, akkor ne tartsa magában!
2019. máj. 28. 21:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ételek, amelyek jól telítenek, mégis nagyon alacsony a kalóriaszintjük.


Az egyik kedvencem a kaliforniai paprika. Tele van vitaminnal, rosttal, és az éhségemet is csillapítja.

2019. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideig próbálgattam a korpatablettát simán a gyomrodban kitölti a helyet ha bekapod vízzel. Vagyis elvileg.. próbáld ki hátha beválik neked. De a kérdésedre a válasz engem is érdekel.
2019. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lilla64 ***** válasza:
A korpatabletta nekem nem vált be.Minden evés előtt 1-2 pohár viz,egy kanál almaecettel,reggelire piros grefuit.
2019. máj. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek ment a zöld!

Étkezés előtt és közben is meg egyáltalában mindig vizet iszom, azzal nincsen baj.

Arról hallottam még hogy a króm segít de nem tudom van-e ebben igazság.

Korpatablettának utánanézek.

2019. máj. 29. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A króm csak akkor segít, ha króm hiányod van. Ugyanis a krómhiány, mint hiánybetegség tünete a folyamatos éhségérzet. De egy próbát megér.


Amik nek beváltak:


-kávé. Miután megiszom 1-2 óráig kihúzom az étkezést.

-zöld tea

-cukormentes kóla

-savanyú uborka (én nagyon szeretem és 100 grammban mindössze 23 kalória van. De működik bármilyen más alacsony kalóriatartalmú étellel karfiol, brokkoli, paprika, kígyóuborka, ezeket bátran eszegetheted akármikor amikor éhesnek érzed magad. )

-unalom evésre elfoglaltság. Én ilyenkor elviszem a gyereket a játszótérre, pénztárca nélkül, hogy ne legyek kaja közelbe és csak akkor megyünk haza, ha kajaidő van. Elmehetsz sétálni, biciklizni, vagy bármi, csak ne legyél kaja közelben.

2019. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A krómot kipróbálom én is majd, aztán megmondom bevált e :D hátha..
2019. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha megtudod inni az útifűmaghéjat vízzel keverve és rá még egy pohár vizet... Na, az eltelít!
2019. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Morning válasza:

Ha megeszek 2 db főtt tojást reggel, vagy amikor először éhes leszek, az elveszi az étvágyamat hosszú időre.


Amúgy meg egyszerűen döntsd el, hogy nem engedelmeskedsz a kényszeres éhségérzetnek, nem leszel a rabszolgája.


De a krómot is ajánlatos szedni, mert lehet, h krómhiányod (is) van.

2020. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!