Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » XL S medical vagy wow tea?

XL S medical vagy wow tea?

Figyelt kérdés
A két termék közül melyiknek van tényleg eredménye? Heti háromszor sportolok, de nem fogyok, így szeretnék mellé valamit még használni. Van esetleg tapasztalatotok ezekkel a termékekkel? Esetleg másikkal? Illetve vannak mellékhatásaik? Tényleg használnak? Kb mennyi idő után látszik a változás?

#tea #fogyás #xl-s medical
2019. máj. 29. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem fogysz, mert.

1. Valamit rosszul csinálsz. Vagy a sportban vagy a táplálkozásban

2. Az elégetett anyag izommá alakul


+1: Az ilyen szrokban a helyedben nem hinnék, mint ezek a csodaszerek, mert lehúznak pénzzel, és tönkretesznek. Beindítják a jojó effektust, tehát felgyorsítják az anyagcserédet, de amikor abbahagyod a szedésüket, lelassul újra, és hízni fogsz. Elkeseredsz, abbahagyod a diétát és a sportot, és még többet felszedsz mint amennyi voltál.

Folytasd a sportot és a helyes étrendet ahogy eddig, és felejtsd el, hogy bármivel kiegészíted! Te magad nehezebben veszed észre a változást, mint aki nem látott téged két hónapja, hidd el!

2019. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bakker lefogyok csoport facebookon.

Etrendet adnak !

Edzestervet !

Tanácsot, segítseget :)

2019. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Wow teát próbáltam, fogyni magában nem fogsz tole nekem méregtelenitesre jo volt eltűntek a több hónapja nem múló kiütéseim.
2019. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lilla64 ***** válasza:
Nekem az ilyen termékek nem jöttek be,és ezt hallottam másoktól is.Ki lehet próbálni,de ablakon kidobott pénz.
2019. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!