Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztószert szedjék?

Milyen fogyasztószert szedjék?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok,és 87kg,fogyni szeretnék de nem tudom melyik szer segítene ebbe. Nektek mi vàlt be? Mozgok eleget,és enni sem eszek annyira sokat.

2019. jún. 6. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon tevhitbe vagy,ha 26 éves létedre azt hiszed, hogy vannak csodaszerek fogyasra. Nem akarlak megbántani, de ilyen nincs.

Akarat, elszántság,kitartás a kulcs a fogyáshoz+ kalóriadeficit

2019. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kalória bevitel csökkentéssel, de rendszeresen kell enni nem úgy hogy nem eszel csak napi egyszer. Csodaszerek nem léteznek. Bár vannak olyan élelmiszerek amik gyorsítják az anyagcserét mint például a csili de ettől önmagától nem fogsz fogyni


Amit még csinálhatsz hogy a tejtermékeket kenyeret kiszeded az étrendedből. a cukros üdítőket vízre cseréled.


És fogyókúra alatt fontos sok vizet inni

2019. jún. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ne szedj fogyasztósért!


Egyeké keveset de rendszeresen. Sportolj. Mozogj.

2019. jún. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hadd legyek őszinte. Sok drogossal volt dolgom, mint külső szemlélő, szűk baráti társaságomban is voltak, akik elég keményen tolták az ekit (amfetamin). Nem fogod elhinni, de pár hónap után úgy le tudtak fogyni, hogy nem hiszed el. Az amfetamin felpörgető hatása miatt állandóan mozogtak tőle és kb lesportolták.


Most nem azt mondom hogy kezdj el drogozni, biztos ki nem próbálnám, csak úgy mint ezeket a totál megbízható fogyasztószeres hülyeségeket. Rádhagyom mit csinálsz a saját testeddel, csak gondoltam megosztom ezt a gondolatomat c:

2019. júl. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!