Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tojásdiéta! Bevált már valakinek?

Tojásdiéta! Bevált már valakinek?

Figyelt kérdés

most kezdtem el (ma), mert sokat kéne fogynom rövid idő alatt. mellé tornázom.az írjon tapasztalatot, akinek bevált, valamint h mennyi idő alatt hány kg.ról hány kg.ra fogyott!köszi

20Ł 160/73


2010. júl. 8. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy hozzászólok, mert nem csináltam ilyen diétát, viszont szeretném megkérdezni, hogy miből áll ez a diéta? Szóval csak tojást lehet enni, vagy hogy? Nem szeretném egyébként ezt csinálni, a fogyókúrán (-25 kiló) már túl vagyok, csak érdekelne. Egyébként a tojás egészséges, kitűnő fehérjeforrás, én is minden nap eszem. Vagyis majdnem minden nap. :)
2010. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre gondolsz?

[link]


Én végigcsináltam 2003-ban. 2 hét alatt 68-ról 60 kg-ra fogytam. Kiegészítettem egy kis citromos kúrával: minden reggel megittam ásványvízzel 1 citrom levét és minden étkezés előtt fél citrom levét, ugyancsak ásványvízbe keverve.

Plusz naponta legalább 40-45 percet tekertem elliptikus tréneren.

1,5 évig sikerült tartanom a súlyomat, de aztán összeköltöztünk a párommal és jöttek a pizzarendelések és muffinsütések :-)

Azóta már 2x belekezdtem, de nem volt lelkierőm mégegyszer végigcsinálni :-(

2010. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen, erre gondoltam, de én nem szeretem a feketekávét...:S

egy hét alatt írtak nekem 7 kilót, az lehetséges?a van öt perced?-et csinálom mellé naponta 2X, plusz 6 tojás naponta.73kilóból fogyhatok ennyit egy hét alatt? ha hat akkor úgyis csinálom, mikor letelt az egy hét...

2010. júl. 8. 16:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Napi 10 percet tornázol..?
2010. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a van öt perced?-nek 3 része van, az elsőt 3X, a másodikat 2X, a harmadikat 1X kell megcsinálni, ez 30 perc, és ezt 2X, szall egy órát naponta
2010. júl. 8. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Mint írtam, én 2 hét alatt adtam le a 8 kilót. Nem tudom, hogy neked siekrül-e a 7 kg 1 hét alatt...

Ja, én nem ittam kávét egyáltalán, mert ízesítés nélkül nem bírtam meginni, cukorral meg csak ártottam volna.

2010. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

és csak a főtt tojás jó? vagy ha esetleg olaj/zsír nélkül, csak simán rántottának csinálom meg, az is jó? abba is ugyan az van, mint a főtt tojásban, nem?nem szeretem a főtt tojást...:S

a rántottát viszont nagyon...:D

2010. júl. 9. 07:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a főtt tojást, de az első nap után rá sem bírtam nézni :-( én tükörtojást ettem végig, nagyon pici olajon megsütve és jól leitatva róla.
2010. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ha gyorsan akarsz fogyni diétával akkor naponta 10-20 percet tornázol biztos h nem meghosszabbítani fogja a kúrádat, am ez a tojás diétába ha belevágsz akkor és végig bírod csinálni akkor sztem van annyi akaraterőd h naponta még kocogj 30 percet.

Én testtömeget növelek (izmosodás miatt:D ) már 3 napja naponta 5 ször eszem és benne van nekem is a tojás az étrendembe már unom nagyon de sokk benne a fehérje és az kell az izmoknak..

szóval mozogj mindenképpen valamit!

2010. júl. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!