Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Koplalás nélkül is el lehet...

Koplalás nélkül is el lehet érni 15ös BMI-t, vagy ahhoz már mindenképpen koplalni kell?

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
En 31 eves no vagyok, 42kg, 168cm, 14.9 a BMI-m. Ugy tartom meg a sulyom,hogy 4 ora utan mar semmit sem eszem, egeszsegesen taplalkozom es sokat mozgok.
2020. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És előtte miket szoktál enni? Mozogni pontosan mit szoktál?

Nem muszáj ide kiírni, írhatsz privátot is, ha gondolod :)

2020. nov. 13. 08:27
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Irtam privatot, elso vagyok.
2020. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de az én 18 -as bmi-m is soványnak számít meg alultápláltnak, nem tudom hova akarsz fogyni..
2020. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Én elértem 1300-1400 kcal bevitelével, ami elvileg nem koplalás. De így is elmaradt a menstruációm és mindenféle egyéb tünetem lett. Nem véletlenül határozták meg az egészséges bmi-t. Ha 18-as bmi alatt van a célod, akkor legjobb lenne még időben pszichológushoz fordulni, különben beteg leszel, akárhogy éred el.
2020. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!