Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1400-1500 kalóriával lehet...

1400-1500 kalóriával lehet fogyni?

Figyelt kérdés

76 kg vagyok, és 164 cm. Szerintem eddig olyan 2500-3500 kalóriákat ettem egy nap. "Normális kajákból" nem ettem sokat, csak amennyi egy normál ember adagja, tehát kb 2000-2200 kalória. A többi mind csoki, nasi volt.

Kb 3 hete lecsökkentettem a nasit, szóval csak olyan 2000 kalóriat eszek (pl reggeli zabkása, ebéd valami főtt kaja, vacsora szendvics). Egész jol birom. Viszont mivel fogyni szeretnék így gondoltam 1400-1500 kalóriára csökkentem a napi adagomat. Ennyivel fogyhatok? Ugy ha mellette (egyenlőre) nem sportolok? Ülő munkám van plusz mellette 2 × 30 perc séta.


2021. febr. 1. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Lehet, de ha nő vagy, nagyon lassú lesz így a fogyás. Férfiként jó lesz.
2021. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyit égetsz egy nap.

Ha az alap kalóriaégetésed 1500 (0 mozgással) akkor az 1500 kcal kaja, súlytartást jelent.


Ha mondjuk az alap kcal égetésed 1500, de mellé mozgással, gyaloglással, takarítással bármivel, összejön hogy egy nap 2000kcal-t égetsz, es 1500öt megeszel, akkor az 500 kcal mínusz.


Az alap kalóriaégetest a neten megtudod nezni mennyi kb, a parametereid alapján.

A sport ugye azért is jó, mert kcal mínuszna tudsz kerülni.


Ugye az sem lenne mindegy hogy miből viszel be x kalóriát dr az mas kérdés

2021. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!