Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha egy hétig “éheztetem”...

Ha egy hétig “éheztetem” magam ilyen esetben, az célravezető lehet?

Figyelt kérdés
Egy gyógyszer miatt 10 kilót híztam két hét alatt, már nem szedem, és ugyanúgy eszek, sőt inkább kevesebbet, mint a gyógyszer előtt és ugyanúgy sportolok, viszont nem akar mozdulni mérleg semerre. Arra gondoltam, ha egy hétig 800-1000 kcal-t vinnék csak be, akkor menne le valamennyi kiló?
2021. ápr. 4. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Menne le, igen, csak egyrészt nem egészséges, másrészt amint újra normálisan eszel, azonnal visszajönnek a kilók.

Ha tartósan szeretnél fogyni, és közben nem szeretnél levert, fáradt, hiánybetegségektől szenvedő lenni, akkor olyan heti fél-egy kiló az ideális.

2021. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg gyógyszer miatt szaladt fel, akkor az víz. Paradoxonnak tűnhet, de a megoldás erre (az edzés és normális kaja mellett) az, ha sok vizet iszol.
2021. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SZücsöm ***** válasza:
100%

2 es 10 kiló/liter vizet képes elraktározni +ban a szervezet? Nekem valamiért hihetetlennek tűnik.


Amúgy kérdező attól függ mi a célod. Ha beéred sorvadással azaz izomból való fogyás stb. akkor célravezető.


Ha viszont az a célod hogy zsírból fogyj és ne legyél alultáplált vitaminokban,ásványi anyagokban stb. akkor már nem annyira.

2021. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme így próbálkozni.
2021. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy zsírban is hihetetlennek tűnik. Még 2 hónap alatt is brutális gyors hízás lenne a +10 kiló, de 2 hét alatt?
2021. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SZücsöm ***** válasza:
33%

Egyik kollégám kb 2 hét alatt hízott 15kgt (karácsony).

Megkérdeztük hogy sikerült neki.

Semmi mozgás (szokásos - munka) és mindent zabált szokásos ünnepi kaják,sütikék + cukros italok.

2021. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem hazudok, nagyon sokat ettem! 3x olyan nagy adagokat, mint amiket szoktam és kb. egész nap. Óriási étvágynövekedés volt a mellékhatása. Kutatások szerint alapjáraton segíti ez a gyógyszer a táplálék elraktározását.

Tudom, hogy nem egészséges, sose gondoltam, hogy egyszer ez eszembe is jut, de nem látok most más kiutat. Nekem már az is jó lenne, ha 2 kg-t le tudnék adni. :(

2021. ápr. 4. 14:39
 8/10 SZücsöm ***** válasza:

Mi se akartuk elhinni. Meg se mértük (amúgy se tudtuk az eredeti súlyát) tehát bemondásra elhittük a + 14 egész valahány kilót. Viszont úgy odagyűlt nagy része a "gyomrára" hogy úgy nézett ki mintha terhes lenne. Hozzá teszem egy kb 160 cm-es férfi az illető.


Amúgy 7 es (Kérdező) Nem csak az egészségi részével van a gond hanem azzal is hogy nem tartható az állapot. Vissza fog csapni a szervezeted és csak még jobban meghízol. + Amit fogysz annak is egy része az izmodból fog lefogyni.


Azt se említetted hogy mióta diétázol hogyan mit és mennyit sportolsz/eszel. Az is lehet (ez a jobbik eset) hogy csak az étrended a ludas.

2021. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván azért kaptad, mert eleve anorexiás voltál.
2021. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
164 cm-hez az 54 kiló nem anorexia és sosem volt testképzavarom, sosem éheztettem magam, valamit régen akármennyit ettem, soha nem lettem több, a családomban mindenkinél így van. Körte alkatom van, ezért a 10 kg a csípőmre és a combomra ment, valamennyi a hasamra, kérdezgetik, hányadik hónapban járok, ami valljuk be, kicsit ciki. Ha érdekel, szorongásra és alvászavarra kaptam a gyógyszert.
2021. ápr. 6. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!