Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit tegyek ha menzán ilyen...

Mit tegyek ha menzán ilyen egészségtelen és kalóriadús kaják lesznek én pedig nem akarok hízni?Biztos hogy nincsenek elírva a számok?

Figyelt kérdés

Minta:Reggeli citromos tea, tömlős krémsajt, panini 587 kcal

tízórai: Kenőmájaskrém,graham kenyér,uborka 175 kcal

Ebéd:tojásleves,túrós tejfölös tészta 1323 kcal

Vacsora: vagdalt,zöldborsófőzelék,graham kenyér: 1750 kcal

Nos így ez szörnyen sok! főleg hogy 160 cm vagyok. Ha nem iszom meg a teát,nem eszek levest (utálom a leveseket) és a vacsorához nem eszek kenyeret se vagdaltot az úgy mennyivel kevesebb kb? Vagy mit kéne ennem szerintetek? Arra is gondoltam hogy csak ebédet kérek de akkor mit eszek reggelire és vacsira?


2021. aug. 2. 18:26
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nassolni sose szoktam, 2 étkezés között nagyon nem esik jól nekem
2021. aug. 3. 10:38
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez kicsit azért furcsa,mert rendelet szabályozza,hogy a közétkeztetést biztosító intézmény a napi energiaszükséglet hány százalékát kell,hogy biztosîtsa étkezésekre lebontva.Ez sehogy sem stimmel.
2021. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!