Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elrontottam mindent? Sose...

Elrontottam mindent? Sose fogok felépülni

Figyelt kérdés
Évek óta tart az evészavarom és kétségbe vagyok esve. Nagyon sok fokozatán túl vagyok már. Volt szarabb időszak, konkrétan kihullott a fél hajam és a menstruációm is elmúlt egy időre. Folyamatosan edzettem, energia nélkül és mindennek kívülről fújom a kalória tartalmát mai napig. Fel akartam épülni sokszor, de senki nem hiszi el, hogy nehéz, mindenki, aki tud erről, azt mondja, csak egyek. Bűntudatom van minden falat után. Jelenleg egy olyan helyzetbe kényszerültem, hogy nem tudok eljárni edzeni, mert egyszerűen nincs időm rá. Most van az érettségi évem, 3 hónap múlva pedig szakmai vizsga, és még arra sincs időm, hogy leüljek egy percre. Rettegek, hogy felszedek kilókat, néha evésrohamok jönnek rám és nem tudok leállni. Már nem tudom mit kezdjek magammal, tudom, hogy ennél vannak rosszabb dolgok is az életben, de nekem ez nyomorúságot okoz és nem tudok így élni. Ezúttal nem tudom összeszedni magam. Félek. Kérlek segítsen valaki.

2022. okt. 31. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Egyél.

Mi van akkor, ha elhízol?

Semmi. Nem halsz meg.

2022. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy szakembert (pszichológust)! Nincs rá időd? Hát szakíts rá, mert fontos! Nagyon sok kitartást kívánok!
2022. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen fordulj szakemberhez, minél előbb!
2022. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
A klinikai szakpszichológus vagy pszichiáter segít, akihez szerdán kértek időpontot! A szüleid mit csinálnak, míg te szenvedsz?
2022. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4


a szüleim nem tudnak ilyen "hülyeségekkel" foglalkozni. Vegulis ok megtesznek mindent, hisz van mindig etel az asztalon. ez az én hibám, velem van a baj, nem velük.

2022. okt. 31. 20:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, hanem komoly mentális zavar. Szólj nekik, hogy keressenek pszichológust vagy pszichiátert, különben nem teljesítik szülői kötelességüket az egészséged fenntartása érdekében. Ennyire primitívek? Velük van baj, azért szorongsz, de az most teljesen mindegy, téged kell kezelni, őket is bevonva. Fordulj hozzájuk, de már betöltötted a 18-at, akkor önállóan menj a pszichiátriai szakrendelésre, beutaló se kell. És menj be az iskolapszichológushoz, hogy valakivel megbeszéld a teendőket.
2022. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
De sajnallak, hogy ossz-vissz ennyi a bajod... szivesen cserelek veled, amint a tudomany lehetove teszi...
2022. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 JennyR válasza:
100%
Így van, mentális zavar, segítségre van szükséged. Ha a szüleid ezt nem ismerik fel, menj egyedül szakemberhez. Ahogy előttem is javasolták.
2022. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Lőj be egy kb egészséges életvitelt, napi három étkezés, fél-egy óra mozgás, (esetleg 20-30 perc meditáció) 6-8 óra nyugodt alvás, a többivel meg ne foglalkozz, tanulj, dolgozz, bulizz, hobbi, stb.
2022. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9. Tök jó lenne, ha ez ilyen egyszerű lenne. Ezért van szüksége szakemberre, mert nem ilyen egyszerű.
2022. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!