Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy betegség indítja be a...

Egy betegség indítja be a fogyást?

Figyelt kérdés

Elmesélem a történetem: 1 hónapja elég beteg voltam, teljesen elment a szaglásom és az ízérzékelésem. Ezt szó szerint kell érteni, semminek nem éreztem az ízét. Az eredménye az lett, hogy megundorodtam a kedvenc kajáimtól, mert íz nélkül az állaguk baromira nem mókás, sőt sokszor kifejezetten undorító. Azóta sem tértem vissza rájuk. Arra is rájöttem, hogy erős függőségi viszonyom van az étellel. Ízek nélkül nem jelent olyan örömöt az evés, az adagok is lefeleződtek. 30 kg súlyfeleslegből 4 ment le.


Mások tapasztalata?



2022. dec. 3. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem a betegséged indította be a fogyást, hanem az, hogy kalóriadeficitben voltál.


Az, hogy ez mi miatt volt, az lényegtelen, mert a végén úgy is csak a kalóriadeficit fog számítani.

2022. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Okostojás. Pr{óbálj már meg olvasni a sorok között. Autista vagy esetleg, hogy nem érted az ok-okozat közötti összefüggéseket?
2022. dec. 3. 15:00
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Így segítsen az ember..

Hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú? :D


Ne aggódj, csinálhatsz bármit, a magadfajtáknak mindegy lesz. Remélem a tripláját fogod visszahízni, amit leadsz :)


Amíg te itt autistázol, addig legalább elmondhatom, hogy én nem vagyok elhízva :)

2022. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
83%

Kérdező "Ízek nélkül nem jelent olyan örömöt az evés, az adagok is lefeleződtek. 30 kg súlyfeleslegből 4 ment le."


Tökéletesen igaza van az 1-esnek. Mivel kevesebb kalóriát viszel be, ezért fogytál. De ha így aggódsz h valami komolyabb betegséged van, akkor ballagj el a háziorvosodhoz, és kérjél egy teljes vérképet.Legfeljebb kiröhög a HO. :) Ám 4 kg mínuszt azt kb 4 nap alatt is le lehet adni :)

2022. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

LOL, azért ez nem semmi. A kérdező tévedésben van az ok-okozati összefüggésekkel (és még ő ír ok-okozatról), jön valaki és próbál rendet rakni a fejében, erre megkapja, hogy okostojás, meg egyéb agresszívkodás.

Tényleg durva, így aztán abszolút elmegy a kedve az embernek a segítéstől, mert minek. Rosszat azért én nem kívánok, inkább remélem, hogy valamikor rendben lesz a lelked/személyiséged kérdező, mert most elég messze vagy ettől.

2022. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
80%

4-es vagyok. Én is csak azért írtam le neki az "okosságot" hogy miért is fogyott. De annyi esze sincs h ezt felfogja. A mínusz 4kg és a betegség ellen való félelme, pedig inkább mentális zavarra hajazik.

Kérdező: szuszá :)

2022. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Azért fogytál, mert kevesebbet ettél.


Nálad épp egy betegség miatt, de a stílusod, rettenetesen arrogáns és bunkó.

2022. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 NTBS ***** válasza:
49%
Ha beteg vagy kevesebbet eszel. Ezért fogysz.
2022. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ennyi fogalmatlan embert.. Nyilván, hogy a nem evéstől fogytam, de az étkezési zavarokról semmit nem tudtok, mert a kérdésem arra irányult, hogy más is tapasztalt-e ilyesmit, nem ""segítséget"" kértem.


Azt hisziek csak ti ismeritek az anyagcsere folyamatokat meg csak ti tudtok kalóriát számolni? :D

2022. dec. 7. 22:34
 10/18 Cubina ***** válasza:
49%
Szegény...
2022. dec. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!