Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalória lehet ez az egész?

Mennyi kalória lehet ez az egész?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre a válaszokat!!


[link]


2023. márc. 11. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

kaloriabazis.hu


Szívesen.

2023. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
200kb.?
2023. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt amiben "durvább" kalória lehet, az csak a hús.


A zöldségekben kevés kalória van, bár azt tudni kellene, hogy lett-e öntve hozzá pl olívaolaj, mert az megtudja dobni a kalóriát.


Ha nincs hozzáadva semmi olaj, akkor ez szerintem nagyon maximum 250 kalória lehetett.


Viszont, azon érdemes elgondolkoznod, hogy ha ennyire számít 1 étel kalóriatartalma, (ami adagra nevetségesen kevés) akkor valami gond lehet az étrendeddel.

2023. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan annyi. Mérd le és számodl ki.
2023. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj. Nekem nagyon durva evészavarom volt, amikoris mértem 10g light ketchup kalóriatartalmát is. Ez hidd el nekem, nagyon kevés, nem kellene ezen gondolkodni. Egyébként is, a kalóriaszámlálás teljesen elveszi a figyelmet a testünk jelzéseiről. Most úgymond intuitívan étkezem. Akkor eszem, amikor éhes vagyok, addig, amíg jól nem laktam. Eleinte nehéz volt megérezni ezeket, mert egyiket sem éreztem. Mostmár viszont sokkal boldogabb vagyok, egészséges a kapcsolatom az ételekkel. Eszek mindent, csak mértékkel és mégis fogyok, tartom a súlyom. Gondold át, mit szeretnél. Egy sanyargatott testet, lelket, vagy egy egészséges kapcsolatot az ételekkel, ami boldogságot kölcsönöz. Fogadd el a tested, ha kicsit ducibb, akkoris. Az is lehet szép, ha magabiztosan viselik. Csak legyen egészséges tested, lelked. Egyél táplálóan. A főétkezésekkel a testedet tápláld olyannal, mint amit most is ettél, azon kívül a lelkedet is a kedvenc nasiaiddal.
2023. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!