Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kudarcba fulladt fogyókúrás...

Kudarcba fulladt fogyókúrás nap,ilyenkor bennetek milyen gondolatok vannak?

Figyelt kérdés

Tehát,arra gondolok hogy belevágunk a fogyókúrába az elején minden jó ,itt még nagy a lendületis,a kilók is szépen mennek

Aztán jön a valóság és bizony egy hét alatt már nem megy le rólunk 2 kiló 😃

Egyre nagyobb a kísértés ENNI KÉNE JÓLLAKÁSIG VALAMIT AMI IGAZI KCAL BOMBA

Megtörtént a "zabálás" aztán jönnek a gondolatok

-még ennyire se vagy képes

-nem bírsz saját magadnak se parancsolni

-minek kellett megennem,már megbántam,ha kihányom vajon még helyrehozható?

-mindent tönkretettem

-ha eszel kövér maradsz

-ha keveset eszel lehetsz olyan vékony mint amiről mindigis álmodtál CSAK NE EGYÉL SOKAT


Dühös vagyok magamra ilyenkor nagyon

A kontroll elvesztése az ami dühít!!


2023. márc. 16. 22:11
1 2
 1/16 anonim válasza:
87%
Én nem szoktam bántani magam hanem ha többet eszek többet sportolok.
2023. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Flagstaff ***** válasza:
91%
Ezért nem kell olyan fogyókúrát követni, amitől két kiló megy le egy hét alatt. Inkább keress olyan étrendet, amitől kevesebbet fogysz, de tudod addig tartani, amíg el nem éred a célodat, és nem szeded vissza a leadott kilókat.
2023. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A 2 kg nem szó szetint kell érteni.

Hanem úgy hogy amikor valaki belekezd elsőnek a víz távozik ez eredményezhet elsonek szép minuszokat ami szep de sajnos nem tart sokaig 😃 utana jon a valóság a havi 2kg minusz kb normal suly esetén értendő (nem azokrol beszelek akik majd 100 kg korul mozognak,nekik gyorsabban megy)

2023. márc. 16. 22:40
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy holnap majd jól csinálom.
2023. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

Az nekem is megfordul a fejemben hogy meghánytatom magam..

meg a gondolat hogy undoríto vagyok, és dagadt és sosem leszek szép mert már megint elromtottam az egész diétámat, és legszívesebben csak sírnék és ki sem mozdulnék a lakásból soha többet..

2023. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy napon múlik és még mindig jobb egy-két napig bűnözni, mint abbahagyni és visszaesni oda ahol kezdtem
2023. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a zabanaptól hízunk, hanem 2 zabanap közötti (1-2 hét) kajálástól.
2023. márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hála istennek én ezen ennyit nem szoktam pörögni.

Gyakran úgy vagyok vele, hogy biztos, nem voltam rá felkészülve, hogy belevágjak, mert mondjuk stresszesebb időszakba vagyok vagy tél/ősz van amikor amúgy is többet eszek és akkor várok valamennyit, addig megpróbálok egészségesen enni meg sportolni amennyire megy és akkor majd amikor úgy vagyok vele, hogy most kéne, mert most tudom, hogy menne, akkor elkezdem.

2023. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szar erzes.. nalam is sokszor elofordult. Bar sosem hanyatnam meg magam. 1 naptol az eg vilagon nem fog valtpzni semmi, max kocsit tovabb stagnalsz a merlegen. Ilyenkor mondjuk 2 napig sportolj tobbet. Egy kis bunti a csalasert😉 bar ha a sportot jol uzod nem büntetés. Menj setalj a hetvegen mondjuk 20kmt. Na azzal tuti lemozgod.
2023. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja es, nem tudom milyen dietat csinalsz, de sanyargatosba told. Ha edessegre vagysz egyel valami edes gyumolcsos zaboa valamit amit egy kis fahejjal feldobsz. Az is kicsit tulzas neha mert ch bomba, de meg mindig jobb mint egy tábla csoki
2023. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!