Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szénhidrát vagy kalóriacsökken...

Szénhidrát vagy kalóriacsökkentéssel fogok jobban fogyni?

Figyelt kérdés
az április májust kicsit keményebben meg szeretném húzni, és egy szigorúbb diétát tartani. 20 éves vagyok, 180 cm magas és 93 kg. kb 20%-os testzsírral. szerintem 8-9 kg elég látványos lenne. kb 90%-ban rizsből, csirkemellből, zabpehelyből állna meg napi 1-2 gyümölcsből az étrend, és annyi hogy a csirkemellet úgy készíteném el, hogy hozzáadnék egy babkonzervet vagy valamit, mert a sima natúr csirkemell ehetetlen hosszútávon nekem. 1500 kcal, 180g szénhidrát, és 130g fehérje 20g zír, így jönnének ki a makrók. a kcal az jó szerintem, az erőm nem menne el teljesen, de intenzíven fogynék ennyitől szerintem. de a 180g ch nem sok? 60g zab,1 banán, 125g rizs, és 1 vörösbab könzerv, ennyiből állna a napi ch bevitel. ez adagra nem valami sok, de 180g ch egy szigorú diétában nem is olyan kevés. szerinetetek vigyem lejjebb a szénhidrátot? vagy ennyivel is tud lemenni víz?
ápr. 5. 22:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
honnan tudod hogy nekem nincs elég kitartásom ahhoz hogy betartsak egy kemèny diétát 2 hónapig? napi 5 liter vizet iszom legalább de nyilván kioktatsz hogy kell a sok víz. a zöldségeknek meg nincs köze a formádhoz, az más kérdés hogy egészséges, de lehet ugyanolyan szálkás lenni zöldségek nélkül is. nem fogom leerőltetni a zöldséget amit nem szeretek, mert utána rossz lesz a gyomrom. senki nem mondta hogy versenyzői szintű vízhajtást akarok csinàlni, csak elég sokat számít ha lemegy a felhalmozódott víz
ápr. 7. 22:08
 12/12 anonim ***** válasza:
Ird már be egy ffmi calculatorba hogy ezzel a tömeggel es tzsvel mennyi lenne ember natural pro testépítő szintet adna ki közel amig ezzel se vagy tisztába kepzelem honnan vetted ezt a ch felelmet
ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!