Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez mitől van?

Szerintetek ez mitől van?

Figyelt kérdés

Tehát ma reggel reggeliztem egy vajas teljes kiőrlésű piritóst és ittam hozzá egy kávét. ( minden nap ez a reggelim). Ezzel tök jól lakok mindig. Aztán ilyen 2 körül hazaértem és ettem egy nagy adag spenótos tésztát illetve 200 g mini light mozarellát. ( repetáztam a spencsis tésztából mert annyira fincsi volt). Utána ittam egy kávét, illetve ettem 2 db mini islert, tudjátok amit lehet kapni a boltokba ilyen tálcán.


Tudom hogy este nem mérjük meg magunkat viszont most 58,8 voltam, tegnap este 58,1 voltam. És most kicsit elbizonytalanodtam. Egyébként mostanában fog megjönni, mert kerek egy hónappal ezelőtt jött meg, az is lehet hogy ettől van ez .

Hozzáteszem hogy sétáltam 4,5 km-ert.

168 cm és 18 éves vagyok.


További szép estét!



máj. 10. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Add össze a megevett ételek súlyát, ez jelenleg az emésztörendszeredben tartózkodik.
máj. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyiszer mérned magad. Edd nyugodtan a spencsis tésztádat xD
máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Tök furcsi
máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán ingadozik az ember súlya napi szinten egy kilót, ne foglalkozz vele. Hetente van értelme mérni magad.

De remélem azért vacsoráztál is :)

máj. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Több só, több folyadékfogyasztás, ahogy mondtad megjöhet, meg még millió más ok, teljesen lényegtelen és abszolút normális súlyingadozás (sőt, még alacsony ingadozás is). Ha nem akarsz ilyesmin parázni, és nem is szabadna, akkor mérd magad minden reggel éhgyomorra a dolgok elvégzése után, és írd fel minden nap az értéket, aztán hetente vonj átlagot. Így kirajzolódik egy trend, és fogod látni, hogy valójában hízol-e, tartod a súlyod vagy fogsz. Aztán a céljaid függvényében változtathatsz dolgokon, de egyetlen napból ne vonj le semmilyen következtetést.
máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!