Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elég fogyás 2 hét alatt 2,5 kiló?

Elég fogyás 2 hét alatt 2,5 kiló?

Figyelt kérdés
Kalóriaszegényen étkezem, kevésszer és keveset, kényszerből is, mert súlyos refluxot csinaltam a túlsúly miatt, es orvos tanacsolta, hogy keveset egyek, es fogyjak sürgősen, mert a kövérség is nyomja a gyomrom es emiatt begyulladt a nyelőcsövem a savtól.
máj. 18. 10:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy csak víz ment volna ki, mert jobban beérnek a ruháim is, 97 kg vagyok jelenleg, nő
máj. 18. 10:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sok, de ha nagy súlyból fogysz, rendben. Heti 0.5-1 kg a normális.
máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nagy súlyból az elején ez teljeaen jo. Később majd lassulni fog, de nyugi az normális
máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kezdeti csalóka tapasztalat. A kevés ugyanis rosszul értelmezett fogalom. A gyomor-bél rendszer normális működéséhez alacsony energia tartalmú, de változatlan térfogatú anyagot kell bevinni, mert a normál belső mozgásokat az emésztőrendszer falának feszülése váltja ki. A napi ötszöri étkezés ajánlott, a szilárd étel folyadékkal is pótolható és igen lényeges a gondolatok elterelése az étkezésről megfelelő tevékenységekkel.
máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogyhogy csalóka tapasztalat?
máj. 18. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Kb 500 grammnyi glukagon van eltárolva az izmainkban, ami könnyen és gyorsan elérhető energiaforrás. Amikor kevesebbet eszik az ember, mint amennyit kellene, akkor előbb ezt használja fel a test.


A glukagon grammonként 4g vizet köt meg magával, így az első súlyvesztés, ami kb 2 kilogramm ennek a glukagon raktárnak és a hozzá kötött víznek az elvesztése, nem zsír.

máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Érdekes teória, en is olvastam ehhez hasonlót többször, de szerintem a fogyás nem ilyen bonyolult es sokszor a “tudomány” sem vágja, hogy mi van.

Én érzem, hogy a cuccaim jobban beérnek, be tudom zipzárolni a szvetterem, tehát mégsem glukagon volt szerintem.

De köszönöm a választ!

máj. 19. 20:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem teória, hanem tény. Azért mert te nem hiszed el, ez attól még igaz.
máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Es akkor miert jönnek rám jobban a ruhák?
máj. 19. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Kevésbé puffadsz, nagy valószínűséggel. Egy ruhaméret csökkenéséhez 7-8kg zsír vesztése szükséges, úgyhogy nagy valószínűséggel nem erről van szó az esetedben. De ez nem gond. Az a lényeg, hogy érezd jól magad és csináld tovább.
máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!