Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fél merőkanál szilvaszószban...

Fél merőkanál szilvaszószban hány kcal van és mennyi szénhidrát? 150 kcal és 30 g reális?

Figyelt kérdés

Tejszínnel és tejföllel lett főzve, cukor nem ment bele, de a szilva túlérett volt.

100 g szilvában 60 kcal van és 13 g szénhidrát.


2012. szept. 16. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan mértékegység, hogy "fél merőkanál".
2012. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vendégségben ettem, így ennél pontosabb mértékegységgel nem tudok szolgálni.

Ha itthon ettem volna, kiszámolom még főzés előtt, hogy miből mennyi van benne. :S

2012. szept. 16. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem minden étkezésed vendégségben történik és nem testépítő versenyfelkészülés közepén vagy, tehát ne foglalkozz ilyen mereven ezekkel a dolgokkal! Szard le, hogy mennyi kalória volt benne, mert úgysem fogod megtudni!
2012. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó, igazad van, nem ezen fog múlni a fogyókúrám eredményessége, csak a doki 3 hónapot adott még, hogy fogyjak X kilót, amiből 1,5 hónap van még hátra, ha nem lesz eredményes, megbeszéltük, hogy befekszem a kórházba, amit viszont nagyon nem szeretnék.


Csak egy körülbelüli értéket szerettem volna, hogy kb. mennyit számoljak hozzá. De akkor hozzászámolok 150 kcal és 30 g-ot.


Azért köszi a választ!

2012. szept. 16. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!