Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudtok alacsony kalóriás,...

Tudtok alacsony kalóriás, zöldségből készült főtt ételeket?

Figyelt kérdés

Én nem régiben kipróbáltam egy 190 kalóriás receptet, ami gyakorlatilag egy lecsó alap, csak hagyma meg paradicsom van benne némi bazsalikommal. Olaj és zsiradék nélkül készül ráadásul nagyon finom és gyorsan megvan. Párom is megkóstolta, aki nm fogyózik, azt mondta hogy egy éhes pillanatában még meg is kívánná. :) Szóval tényleg nem rossz!

Tudtok hasonló recepteket? A lényeg, hogy alacsony kalóriás, olcsó és gyorsan elkészíthető legyen. :)


2012. nov. 26. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb főzelék tökéletesen megfelel, annyi hogy alacsony zsírtartalmú tejfölt tegyél bele, lisztet pedig ne, hanem egy részét a zöldségnek turmixold el, ezzel sűrítsd. Bár egyébként ha beleteszel egy evőkanál lisztet, az kb. 70 kalória, két adag esetén adagonként 35, igazán nem sok.
2012. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom ki írta, hogy főzeléket egyél tejföllel. Alacsony zsírtartalmú tejföl, ez mi? A tejtermékek a legjobb zsírosítók, az egészséges zöldséget minek tennénk tönkre vele?


Kérdező, bármilyen zöldséget (paszternák, cukkini, tök, karalábé..) el lehet készíteni fokhagymásan, gyömbéresen főzeléknek, pürének. Nyilván alacsony kalóriás lesz, a zöldségek alacsony kalória sűrűségű alapanyagok..

2012. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
liszt meg tej, ezek nagyon veszélyes dolgok. és igen, 1-2 kanállal is, mert azokat a megbetegítő folyamatokat amelyek elhízást okoznak már minimális mennyiség is beindítja. Üdvözlök mindenkit a szép új világunkban, ahol a megbetegítő élelmiszereket ajánlgatják mindenhol, mindenkinek.
2012. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A shapeshifter.blog.hu oldalon nagyon sok klassz recept van :) Tápl.harcművészre meg ne figyelj, hülye szegény de nem tehet róla.
2012. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szánalmas amit művelsz tápibápi...


A főzelékeken kívül én a rakott, töltött zöldségeket imádom. Csirkemelles töltelékkel töltött gomba, padlizsán, cukkini, vagy ugyanezek rakottasan, sovány hússal, egyéb zöldségekkel, barna rizzsel, tetején sovány tejföllel vagy sovány sajttal... isteni és minimális a kalóriatartalma.

2012. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj most olvasom, hogy zöldséges receptet keresel. A shapeshifter oldal arra mondjuk pont kevésbé jó. Mindmegette.blog.hu-n viszont lehet keresni alapanyagok alapján.
2012. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nosalty-n is kereshetsz direkt alacsony kalóriás recepteket.


[link]

2012. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

5. válaszoló!

Bántó vagy, unintelligens és lekezelő! Én legrosszabb napomon is legfeljebb az 1. és 3. (csak viccelek). Abbahagynád kérlek?

2012. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!