Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1 hete nem vacsorázok, konkrét...

1 hete nem vacsorázok, konkrétan ebéd után szinte nem eszek semmit, mégse vagyok éhes mitől van ez? 28F

Figyelt kérdés

175 cm 88 kg voltam, ma reggel mértem le magam (üres gyomorral) 85 kg körüli értéket mutatott a mérleg.

A mai menü:

2 kakaós csiga + fél bagett szalámival reggelire

Ebég gomba pörkölt sonkával tésztával


elég ez? vagy mitől lenne hatékonyabb és gyorsabb a fogyás? a napi mozgásom 1 óra séta


ui.: irodai munkát végzek


2012. dec. 19. 07:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ha éhes vagy és megkívánod, vacsira ehetsz párolt zöldséget valami sovány hússal, ha nem vagy éhes, akkor ne tuszkold le a torkodon.


Egyébként lehetne ezt egészségesebben is, a 2 kakaós csigával és a fél bagettel rengeteg kalóriát viszel be a szervezetedbe. Vegyél teljes kiőrlésű kenyeret, abba tegyél szalámit, salátát, sokkal jobban hasznosítja a szervezet. Ha az ebédet te főzöd, és nem menzán eszel, akkor a tészta legyen durumtészta.


És persze sokat segít, ha többször eszel keveset, mert nem ingadozik annyira a vércukorszinted, és nem érzed majd magadat haláli éhesnek, hogy utána rengeteget egyél.

2012. dec. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%

Én nem vagyok paleos, sőt, isten ments attól :P, de azért ezen már nekem is fennakad a szemem!

Ha fogyni akarsz, akkor 2 kakaóscsiga, fél bagett, gomba pörkölt sonkával, tésztával!?!?! Vagy ez egy vicc-kérdés akar lenni???

Az oké, hogy szerintem semmit sem kell az embernek megvonnia magától, mértékkel minden ehető, de ebben semmi mérték nincs! Ez rengeteg, ráadásul nagyon rossz!

Így sosem fogsz lefogyni, ne is haragudj.

2012. dec. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Olvass utána a helyes táplálkozásnak. Ebédre a legjobb párolt csirke zöldségekkel vagy rizzsel. Tízórai meg uzsi sem árt egy-egy alma vagy valami zöldség esetleg joghurt. Reggel pedig teljes kiörlésű pékárú felvágottnak pedig a sonka a legjobb. De még jó a túró tojás zabkása is. A reggeli tényleg rossz szerintem több kcal mint az ebéd csak a két kakaós csiga 500 kcal körül ingadozik attól függően mekkora ráadásul nem igazán laktat
2012. dec. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

oké de egész napra nézzétek, úgy már nem olyan sok sztem

az egyik kakaós csigát félre is tettem mert soknak éreztem én is

ilyen zöldség meg párolt cuccokkal nincs időm foglalkozni

gyümölcsöt eszek minden nap csak azt nem írtam bele mert nem sokat számít kalória szempontjából

2012. dec. 19. 08:50
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Egész napra néztem, és úgy is rengeteg.
2012. dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
én azt hittem hogy reggelire és ebédre szinte bármit ehetek, hogy ha nem vacsorázok akkor nem számít a nap közben bevitt kaja mennyisége és minősége
2012. dec. 19. 09:14
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Akkor rosszul hitted.
2012. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
dehogy rengeteg, egy 28 éves férfiról beszélünk! Oké, hogy nem fogyókúra étrendbe illő ételeket eszik, de nem tudjuk, hogy eddig miből és mennyit evett, nem biztos, hogy ez sok! Ráadásul, ha este nem is eszik már, eddig pedig evett, akkor fogyhat tőle! Fogyókúrának nem mondható, amit csinálsz, mert ahhoz tényleg sok a kalória, amit beviszel a szervezetedbe, de ha ez kevesebb, mint amit eddig ettél, akkor fogyhatsz tőle. Ha kicsit magasabb tápértékű ételeket ennél, akkor elég lenne kevesebbet enni belőle, így meggyorsíthatod a fogyást :) Ja és ne egyél mindig, amikor éhes vagy :D
2012. dec. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
Nem sok amit eszel. Nem a legmegfelelőbb táplálkozás, de szerintem Téged nem is az egészséges táplálkozás érdekel, hanem a fogyás. Ha a vacsit kihagyod, akkor bizony fogyhatsz tőle, ahogy fogytál is már 3 kg-ot.
2012. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
csodakszol h nem vagy éhes estére? hisz reggel telekajalod magad szenhidrattal
2012. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!