Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel az étrenddel letudok...

Ezzel az étrenddel letudok fogyni?

Figyelt kérdés

Reggelire: 1 zsömle sonkával/virslivel/tojással mellé egy pohár tej/gyümölcslé/kávé (az persze cukor nélkül)

Tízórai: 1 db rudi/alma/valamilyen más gyümi

Ebéd: bármi, amit anya főz, abból egy kevés

Uzsonna: activia puffasztott rizzsel/főt tojással/sajtkrémmel/kenőmájassal mellé egy pohár tej, vagy gyümölcslé

Vacsora: nem vacsizok


Ezek mellett persze szinte minden nap tornáznék, az iskolába tesiórán, mert itthon nincs rá időm. Annyit tudok tenni, hogy nem busszal, hanem gyalog vagy bicajjal megyek suliba és délután haza.


Hasonló étkezéssel már fogytam. Tavaly ilyenkor 72 kg voltam, utoljára november végén mértem magam, vagy december elején, és akkor 64 kg voltam. Előtte pedig 67 kg. Aztán decemberben biztos sokat híztam, érzem is. Az ünnep is betett, meg az is, hogy alig mozogtam. Időm nem volt rá a tanulás miatt, és a suliban felújították a torna termet, és a renoválás időszaka alatt nem lehetett használni. :|


Szeretnék olyan 60 és 58 kg között lenni.

körülbelül 170 cm és 64-67 kg vagyok :(


Az étrendemben a "/" jel az a vagy-vagy-ot jelenti, nem mindet. Remélem érthető ! :)



2012. dec. 26. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

reggelihez egy kis zöldséget ha tudsz tegyél

gyümölcs jó

anyu főztje jó, lényeg hogy azért ne legyen tiszta liszt-cukor-zsír keveréke

uzsonna sima activia jó

vacsi főtt tojás zöldségekkel, 2-3pufirizs

2012. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
vacsit azért ne hagyd ki. valami sovány "minivacsi" nem azt jelenti hogy haszontalan lesz a fogyókúra. a torna jóötlet, a tesióra is valami.
2013. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerintem jó :)

de persze ne felejts el emellett mozogni is :)

mondjuk vacsorára én még ennék valamit, esetleg két almát, vagy valami más gyümölcsöt

2013. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!