Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha kalóriaszámlálással fogyózo...

Ha kalóriaszámlálással fogyózom, bármit bármikor lehet enni, csak ne lépjem túl a pl.1200 kalóriát naponta?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 15:17
 1/4 anonim válasza:
27%
szerintem nem kell semmiféle kalóriát számolnod, csak egyél egészségesen és minden jön magától:)
2013. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Elvileg nem mindegy de én 6 hónapig 1500Kalóriát ettem max egy nap úgy,hogy nem foglalkoztam vele miből áll össze és lement 20kiló!

Persze érdemes összeválogatni és olyanból enni amiben kevés a kcal mert abból többet ehetsz és nem kell éhezni. :)

2013. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem maradok a kalória számolásnál, mivel nekem máshogy nem igazán megy, és próbálok minél egészségesebb ételeket beletenni, mert mindkettőtöknek igaza van. :)
2013. jan. 4. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Ideig-óráig megy, koplalással mindenképpen tömeget veszítünk, de ez nem feltétlen zsír fogyás.. El kell foglalni: napi 500 kcal csoki zsír raktározással jár, mert így hat az anyagcserénkre.

Ellenben 3000 kcal zsírszalonna és zöldség nem okoz zsírosodást, mert normálisan emészthető tápanyagok.


De legyen más: a 811 nyers vegán táplálkozás kifejezetten jó példa rá, hogy több ezer kalóriányi gyümölcsöt meg lehet enni. És? A gyümölcscukor (bár hosszú távon károsnak tartjuk) megint csak segít bizonyítani: az ételek, tápanyagok hatásait kell ismerni, a kalóriatartalom irreleváns!

2013. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!