Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Narancsból akármennyit szabad...

Narancsból akármennyit szabad enni fogyókúra alatt? (bövebben)

Figyelt kérdés
Igazából szinte minden liszteset, édeset megvontam magamtól, egyedül a gyümölcsökre számithatók és megettem az előbb kb 750grammnyi narancsot (lemértem) legalább gyümölcsből annyit szabad enni amennyit gondolok vagy ez se így megy? (most nem a banánra gondolok vagy mogyorora dióra, csak almára és narancs, meg még amit szabad enni gyümölcsből hirtelen nem jut több eszembe)
2013. jan. 21. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. Igazából a máj 40-50-60g-nyi fruktózt tud elraktározni többi megy zsírba. 100gr alma 7gr CH(fruktóz)
2013. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Napi 40-50 banánnal fogytam le, a tudományod téved. :)

A nyers gyümölcs sosem fog elraktározódni zsírba, soha.Tapasztalat.

2013. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, nagyon hülye vagy :)
2013. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudsz értelmesem hozzászólni inkább ne is tedd.Ha mégis akadna problémád velem akkor rendezd azt emberhez méltó módon.Én csak leírtam amit 9 hónap alatt tapasztaltam miután évekig elhízott voltam.
2013. jan. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó gazdag lehetsz,ha napi 50 banánnal fogytál le. 1KG banán 400 ft-> ez kb 6 db (inkább csak 4-5 ,de most legyen 6) . Ez napi 3330 Ft. szóval egy hónap alatt 100 ezer forintért kajáltál banánt? Nagyobbat nem akarsz hazudni?:D
2013. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi üzleti érzéked.Mert nem létezik piac ahol én már odáig jutottam hogy 180 ft/kilójáért veszem a banánt, mert már jól ismernek.Borzalmasan szűk a látóköröd és csak szitkozódni tudsz.Szánalmas vagy.
2013. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló, aki sok banánt ettél, Neked nem volt gond semmi laborértékeddel? Mert nekem valamiért az utóbbi időben nagyon magas lett a vérnyomásom (170/100, 160/95), magasabb lett a húgysav szintem és az éhgyomri cukrom is majdnem 6 volt. És én nyár óta szinte csak gyümölcsökön éltem, az étkezésem 70-80%-át tette ki. És nem fogytam, pedig van rajtam +15 kiló.

Most szüneteltetem a gyümiket 1-2 hete, azóta a vérnyomásom helyre jött, csak nem tudom összefüggésbe hozhatom a túlzott gyümölcsevéssel ezeket... Már nem tudom mi a helyes, pedig eddig esküdtem rá, hogy jól eszek.

2013. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A vércukrommal még egy hatalmas csak gyümölcsből álló ebéd után sincs probléma.A húgysavról sajnos fogalmam sincs, nem tapasztaltam odalent semmi abnormálisat.

Az hogy nem fogytál nagy valószínűséggel annak köszönhető hogy kajáltál olyat aminek magas volt a zsírtartalma, akár magvak, akár hús, teljesen mindegy.Nincs az az ember aki ne fogyna le ettől az étrendtől.

2013. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, hát ha a bannánnal letudtál fogyni akkor sok problémám a naranccsal nem lehet
2013. jan. 21. 23:20
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdező még mindig nem jött rá szerintem, hogy a banános csávó az csak poénból írta :D
2021. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!